Mida teha calleri vastu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidz
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 86

    #1

    Mida teha calleri vastu

    Kindlat kätt praegu üles ei leia, aga oli umbes nii, et mul oli ässade paar (top paar), flop oli A 5 10. Flopis ma raisesin, tema callis, raisesin uuesti, callis, riveris ka raisesin ja ka callis. Näitas mingi maja viied ja kümned... mis arvate sellisest passiivsest mängust? läksin igatahes väga õnge. Teist korda oli täpselt sama asi ühe teise mängijaga, siis tegi juba hinge täis. Tasub selliste top paaridega ettevaatlikum olla?

    // NL 2 btw
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Mida teha calleri vastu

    Kõik ju oleneb sellest, kui tugev A sul ikkagi käes on ja milline board koos on. Kui sul on AK ning AT5 rainbow flopil võid vabalt bustosse minna kui muidugi täielik passive nit vastas pole aga kui sul on A9 ning board on AT5ss Qs J siis ikka ei beti ja ei raise iga tänavat ju.

    E: Ja muidugi positsioon on üks tähtsamaid aspekte.

    Comment

    • armand0
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 358

      #3
      Re: Mida teha calleri vastu

      issand mis postitus.

      Ausalt kõige pealt tuleks ilusti käsi convertida ja siis oleks kübetki infot vastasest vaja.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: Mida teha calleri vastu

        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...e-postitamisel

        Comment

        Working...