Kindlat kätt praegu üles ei leia, aga oli umbes nii, et mul oli ässade paar (top paar), flop oli A 5 10. Flopis ma raisesin, tema callis, raisesin uuesti, callis, riveris ka raisesin ja ka callis. Näitas mingi maja viied ja kümned... mis arvate sellisest passiivsest mängust? läksin igatahes väga õnge. Teist korda oli täpselt sama asi ühe teise mängijaga, siis tegi juba hinge täis. Tasub selliste top paaridega ettevaatlikum olla?
// NL 2 btw
// NL 2 btw
Comment