NL25 flopatud full house

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #1

    NL25 flopatud full house

    Kuidas on sellist kätt kõige mõistlikum ja kasumlikum mängida?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($10.10)
    Hero ($29.21)
    UTG ($26.79)
    UTG+1 ($28.58)
    UTG+2 ($21.30)
    MP1 ($25.07)
    MP2 ($21.90)
    CO ($28.53)
    BTN ($25)

    Dealt to Hero 3 3

    UTG raises to $0.75, fold, UTG+2 calls $0.75, fold, fold, CO calls $0.75, fold, fold, Hero calls $0.50

    FLOP ($3.10) K K 3

    Hero checks, UTG bets $2.40, UTG+2 folds, CO folds, Hero calls $2.40

    TURN ($7.90) K K 3 J

    Hero checks, UTG checks

    RIVER ($7.90) K K 3 J 6

    Hero bets $5.64, UTG folds

    Hero shows 3 3

    Hero wins $7.52
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL25 flopatud full house

    Ma ck/r flopil, sest 2 venda juba foldis, siis ei meeldi slow playeda. Kui tal on siis ta maksab kui ei ole ei maksa, ez game.

    Comment

    • SR1337
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2011
      • 348

      #3
      Re: NL25 flopatud full house

      Üldiselt wp, riveris betiks miski 1.75-2.50. Kui tal K on, siis oleks turnis rahad sisse saanud.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: NL25 flopatud full house

        Flopil ei tahtnud c-r teha, kuna mastitõmme oli maas ja ei tahtnud teda tõmbelt ära ajada. Turnis ei tahtnud bettida, kuna mast tuli lauda ja lootsin, et ta sai sellest mingi tüki ning betib. Arvan, et riveri beti tegin tiba suure. Ehk oleks mingi 0,5 psb saanud seal calli.

        Comment

        • SR1337
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2011
          • 348

          #5
          Re: NL25 flopatud full house

          Turnis chk raise.

          Ma arvan, et isegi pool potti on palju, kuna flushilt ja K'lt saaks nkn actionit. Tal vast miskine pocket, see võib sellise hästi väikse beti uudishimust callida või teeb midagi rumalat ja paneb otsa veel vms.

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #6
            Re: NL25 flopatud full house

            Turnis c-r oleks mõeldav, kui ta oleks beti teinud. Ja riveri beti kohapealt olen sinuga isegi nõus.

            Comment

            • raudtee(EST)
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 288

              #7
              Re: NL25 flopatud full house

              Esmalt mainin ära, kui need eesolevad villased on kõik (või isegi kui ainult UTG ja TUG+2) head regularid, siis preflop 33 fold on samuti väga OK. Nitid ja regularid ei maksa setti piisavalt sagedasti lihtsalt välja. Ning mis teed OOP oma bottom setiga, kui näiteks turniks on laud K489 ja üks preflop callija shoveb?

              Ma ei tea kas see on kõige mõistlikum ja kasulikum, aga ma betin flopist juba ise, pms kõik 77+ paarid, flushdraw-d callivad sind vähemalt 1 tänava ära. Turnis üritaks juba ch-r.

              Comment

              • saugakarel
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 288

                #8
                Re: NL25 flopatud full house

                Ma leadiks nati üle poole poti.( Aga on vaja nati infot vastaste vastu) Põhjus miks ma seda teeks on see, et me oleme mway potis ning leadides võime õhutada vastast raisima või hoopiski bluffima, igatahes kui hakkame check raisima on vastastel väga lihtne meie vastu mängida, reeglina pannakse sind kohe väga tugeva range peale...vahet pole kas flopis või turnis. Üldjuhul mõtlen seda kui saame lihtsalt seti , aga antud juhul on flopis piisavalt inimesi et leadida.

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #9
                  Re: NL25 flopatud full house

                  Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                  Esmalt mainin ära, kui need eesolevad villased on kõik (või isegi kui ainult UTG ja TUG+2) head regularid, siis preflop 33 fold on samuti väga OK. Nitid ja regularid ei maksa setti piisavalt sagedasti lihtsalt välja. Ning mis teed OOP oma bottom setiga, kui näiteks turniks on laud K489 ja üks preflop callija shoveb?

                  Ma ei tea kas see on kõige mõistlikum ja kasulikum, aga ma betin flopist juba ise, pms kõik 77+ paarid, flushdraw-d callivad sind vähemalt 1 tänava ära. Turnis üritaks juba ch-r.
                  Kui turniks oleks laud K489, siis ma enam ei oleks selles käes, sest 33 mw potis ma ei cbetiks ja foldiks iga beti peale.

                  Aga miks sa tahad 33 foldida, kui su on võimalik set või parem käsi flopata ja raha teenida?

                  Comment

                  • saugakarel
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 288

                    #10
                    Re: NL25 flopatud full house

                    33 on kyll kindel call pre

                    Comment

                    • SR1337
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2011
                      • 348

                      #11
                      Re: NL25 flopatud full house

                      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                      Kui turniks oleks laud K489, siis ma enam ei oleks selles käes, sest 33 mw potis ma ei cbetiks ja foldiks iga beti peale.

                      Aga miks sa tahad 33 foldida, kui su on võimalik set või parem käsi flopata ja raha teenida?

                      Loe nüüd uuesti raudtee kirjutatud tekst läbi ja mõtle kaasa. Obv, et ta mõtles K389 vms lauda, kui ta räägib, et sul on bottom set. Ja mõtlevate regularide vastu ei floppa sa piisavalt tihti setti, et raha teenida, kuna nemad ei pane kogu oma stackki TP või isegi overpairiga mängu.

                      Comment

                      • raudtee(EST)
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 288

                        #12
                        Re: NL25 flopatud full house

                        Aga miks sa tahad 33 foldida, kui su on võimalik set või parem käsi flopata ja raha teenida?
                        Hem'i (või PT-s) filtris:
                        preflop action facing player puhul jäta pale ainult - "raiser+caller(s)",
                        position - jäta peale SB ja BB
                        hole cards - ainult pocketid


                        Ma eriti ei usu, et näed 22-55-ga seal röögatud teenistust.

                        Comment

                        Working...