NL 2 KK ja vastane läks all in

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidz
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 86

    #1

    NL 2 KK ja vastane läks all in

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($4.92)
    Button ($6.39)
    SB ($2)
    BB ($2.04)
    Hero (UTG) ($2.62)
    UTG+1 ($1.43)
    MP1 ($2.93)
    MP2 ($4.32)

    Preflop: Hero is UTG with K, K
    Hero bets $0.08, UTG+1 calls $0.08, 2 folds, CO calls $0.08, 3 folds

    Flop: ($0.27) 5, 9, Q (3 players)
    Hero bets $0.16, 1 fold, CO raises to $4.84 (All-In), Hero calls $2.38 (All-In)

    Turn: ($5.35) K (2 players, 2 all-in)

    River: ($5.35) 7 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $5.35 | Rake: $0.26

    Results:
    Hero had K, K (three of a kind, Kings).
    CO had Q, A (one pair, Queens).
    Outcome: Hero won $5.09
    Last edited by raidz; 02.11.11, 14:53.
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: NL 2 KK ja vastane läks all in

    mina calliks.
    crushime.

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: NL 2 KK ja vastane läks all in

      Calliks. Kui said pähe kahelt paarilt või setilt, siis note kirja, et nutsiga shoveb ja next hand.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: NL 2 KK ja vastane läks all in

        Sinu küsimusele vastuseks: Jah
        Kui ongi set/top2 vastas, siis saad rahulikult note kirja panna.

        Comment

        • raidz
          Julm Donk
          • Aug 2010
          • 86

          #5
          Re: NL 2 KK ja vastane läks all in

          Siis tegin õigesti. Tulemus ka lisatud. Siiamaani suurim võit :D Notede tegemist ma veel õppinud pole, et mida kirjutada ja millal.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: NL 2 KK ja vastane läks all in

            No võidki näiteks panna selle käe puhul noteks talle, et a'la overbetshoveb TPTK flopil vms.

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #7
              Re: NL 2 KK ja vastane läks all in

              Algselt postitas raidz Vaata postitust
              Siis tegin õigesti. Tulemus ka lisatud. Siiamaani suurim võit :D Notede tegemist ma veel õppinud pole, et mida kirjutada ja millal.
              Ehk saad sellest ESTPatricku teemast abi?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              Working...