NL 2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidz
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 86

    #1

    NL 2

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($2.61)
    Hero (UTG) ($2.11)
    UTG+1 ($2.41)
    MP1 ($5)
    MP2 ($1.21)
    MP3 ($0.32)
    CO ($2.35)
    Button ($6.28)
    SB ($4.94)

    Preflop: Hero is UTG with 2, 2
    Hero bets $0.08, 7 folds, BB calls $0.06

    Flop: ($0.17) 3, 9, 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.14, BB calls $0.14

    Turn: ($0.45) 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.28, BB raises to $2.39 (All-In), Hero calls $1.61 (All-In)

    River: ($4.23) 5 (2 players, 2 all-in)

    Results:
    BB had A, 4 (straight, five high).
    Hero had 2, 2 (full house, twos over fives).
    Outcome: Hero won $4.02

    Turnis oli all in callimine õige tegu?

    //Pealkiri jäi poolikuks :D
    Last edited by raidz; 31.10.11, 15:23.
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #2
    Re: NL 2

    WP

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: NL 2

      Mina oleks ka callinud, vastasel juhul ei oleks setminimisel mingit mõtet ju.
      wp

      edit: samas 22-55 ma ise UTG'lt foldin.
      Last edited by bluelite; 31.10.11, 15:11.

      Comment

      • raidz
        Julm Donk
        • Aug 2010
        • 86

        #4
        Re: NL 2

        Mis.. wp tähendab?

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #5
          Re: NL 2

          Algselt postitas raidz Vaata postitust
          Mis.. wp tähendab?
          well played

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #6
            Re: NL 2

            wp=well played=hästi mängitud

            Comment

            • raidz
              Julm Donk
              • Aug 2010
              • 86

              #7
              Re: NL 2

              Ok tänud. Lisasin ka tulemused esimesse posti.

              Comment

              • albinar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2010
                • 346

                #8
                Re: NL 2

                Miks 4x avad ? imo 3x tundub palju parem ja peaks kasulikum ka olema.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #9
                  Re: NL 2

                  ja cbeti väiksemalt. sellisel boardil ei ole absoluutselt vaja bettida tervet potti. sa ei pane sellega mitte midagi rohkemat foldima kui näiteks 60% potist cbetiga.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #10
                    Re: NL 2

                    Algselt postitas albinar Vaata postitust
                    Miks 4x avad ? imo 3x tundub palju parem ja peaks kasulikum ka olema.
                    Ta mängib vist Ranka tabeli järgi ja seal on öeldud, et avada 4BB+1 per limper.

                    Comment

                    • raidz
                      Julm Donk
                      • Aug 2010
                      • 86

                      #11
                      Re: NL 2

                      Jep 4xBB + limperite_arv x BB
                      Flopis üritan ka edaspidi bettida min 66% potist.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #12
                        Re: NL 2

                        Algselt postitas albinar Vaata postitust
                        Miks 4x avad ? imo 3x tundub palju parem ja peaks kasulikum ka olema.
                        NL2 ja NL5 suht standard 4x avada.

                        Käest siis turnil oleksin ise veits rohkem bettinud kui ta callib seal 0.28$ siis ta callib mingi 0.35$ ka.
                        Muidu standard play imo, wp.
                        +1 ka Tarmonatorile cbeti kohapealt.

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #13
                          Re: NL 2

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Käest siis turnil oleksin ise veits rohkem bettinud kui ta callib seal 0.28$ siis ta callib mingi 0.35$ ka.
                          Mind on alati sellised laused muigama pannud. Aga kust sa võtad, et ta oleks 0,35$ ära callinud?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #14
                            Re: NL 2

                            Pole mingit põhjust ju vähem bettida seal. NL2 ka siiski ja mida seal trikitada on, käsi on siis bet bet bet.

                            Comment

                            • E-Kunn
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 261

                              #15
                              Re: NL 2

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Pole mingit põhjust ju vähem bettida seal. NL2 ka siiski ja mida seal trikitada on, käsi on siis bet bet bet.
                              +1
                              NL2-s enamus vastased väga ei vaata bet size-i (kui muidugi just väga mööda ei ole). Kui neil on plaanis callida siis callivad anyway, olenemata kas betid pool poti või pea poti!

                              Comment

                              Working...