NL 2 Ranka tabeli järgi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidz
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 86

    #1

    NL 2 Ranka tabeli järgi.

    Postitan mõned käed, mille sooviks, et te üle vaataksite ja kommenteeriksite. Br kahjuks liigub allapoole, kuid püüan mängida selle tabeli järgi: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...flop-M%C3%A4ng

    1) http://www.handhistoryconverter.com/...SB-1484282.php
    2)http://www.handhistoryconverter.com/...BB-1484286.php
    siin ei oleks tohtind riveris raiseda?
    3)http://www.handhistoryconverter.com/...BB-1484290.php
    4)http://www.handhistoryconverter.com/...BB-1484292.php
    suht valus kaotus...
    5) http://www.handhistoryconverter.com/...P1-1484294.php
    sama valus kui eelmine

    Kahjuks on selliseid kaotusi rohkem kui võite. Andke nõu.
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: NL 2 Ranka tabeli järgi.

    1) ei ole vaja nii suurt cbeti, 0,3$ on hea küll
    2) wtf sa donkad siin potsize 3 vastase vastu. check - fold

    edasi ei viitsi. üldiselt on meil reegel, et 1 käsi teema kohta.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: NL 2 Ranka tabeli järgi.

      teen 3-5

      3. Foldi flopi raisele. sul on avatud otstega reatõmme ehk 32% tõenäosus võita. Selline flopi raise näitab vastaselt tugevust.
      4. põhimõtteliselt fine. ainuke käsi, mis sind biidib on AJ, järelikult cooler
      5. Tahaks teada, kes vastane on. Nii suurt betti väga kergekäeliselt ei tahaks callida, su top pair võib jääda väheks seal. Ta näitab ikka väga suurt tugevust nii.

      loe see läbi: http://www.learn-texas-holdem.com/te...babilities.htm
      tõenäousiseid peab teadma.


      gl

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #4
        Re: NL 2 Ranka tabeli järgi.

        1) Natuke vähem cbet.
        2) Ära tee nii sina ei ole preflop aggressor ning 3 vastase vastu ei saavuta sa nii mitte midagi.. Turn on juba puhas burning money. Ahh jaa tulevikuks isegi kui oleksid preflop aggressor ei ole cbet effektiivne 3 way või suuremates pottides.
        3)Sa pead natuke lugema tõmmete ja nende võimaluste kohta. Väga halvasti bustoks mindud.
        4) Jah cooler, aga tundub nagu sa mängiksid väga aggressiivselt tõmmete, jaburate paaridega ja nutsiga muutud häbelikuks. 2 Vastase vastu panustaks flopis natuke rohkem 0.8-0.10$.
        5) Siin oleks vaja readi. Paljud donkid/fishid võivad seal nii teha ka nõrgema mitte 2 paired A'ga, aga üldiselt selline call, call, river AI näitab tugevust mis biidib sind enamus ajast.

        Comment

        Working...