NL50: TT vs Donk

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1

    NL50: TT vs Donk

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($32.41)
    UTG+1 ($23.32)
    UTG+2 ($9.25)
    MP1 ($43.17)
    Hero (MP2) ($50)
    MP3 ($49.50)
    CO ($58.56)
    Button ($50)
    SB ($52.09)
    BB ($47.77)

    Preflop: Hero is MP2 with 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
    2 folds, MP1 calls $0.50, Hero raises $2.50, 6 folds, MP1 calls $2

    Flop: ($5.75) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $4.25, MP1 raises $8.50, Hero calls $4.25

    Turn: ($22.75) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $15, MP1 raises $30, Hero raises $24 (All-In), MP1 calls $2.17 (All-In)

    River: ($87.09) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $87.09

    Donk on 43/9/4(45 kätt)

    Flop on ok minu arvates.
    Aga turn? Mees checkis jube ruttu ning arvasin, et tahtis mind konksu tõmmata. Check oleks vist parem olnud?
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: NL50: TT vs Donk

    Set on vastas. Aga Ma oleks vast flopi raisele foldinud.

    Comment

    • tahanvaadata
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 57

      #3
      Re: NL50: TT vs Donk

      Oleksin, turni raisele foldinud, sest tal võib olla seal igasugune set.

      Comment

      • virx747
        Grinder
        • Nov 2008
        • 751

        #4
        Re: NL50: TT vs Donk

        Algselt postitas BuildUp
        Aga turn? Mees checkis jube ruttu ning arvasin, et tahtis mind konksu tõmmata. Check oleks vist parem olnud?
        Ma ei saa päris hästi Su loogikast aru. Kui arvasid, et tahtis sind konksu tõmmata, siis kas mitte Sa ei läinudki konksu?
        See, et ta flopi üle tõstis (kuigi ta on üsna agro) on küll märk sellest, et tal siiski võib midagi käes olla (set või 2 paari?).
        Tundub, et ta nägi, et arvad, et juhid ja kasutas seda ära.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: NL50: TT vs Donk

          Algselt postitas virx747
          Ma ei saa päris hästi Su loogikast aru. Kui arvasid, et tahtis sind konksu tõmmata, siis kas mitte Sa ei läinudki konksu?
          See, et ta flopi üle tõstis (kuigi ta on üsna agro) on küll märk sellest, et tal siiski võib midagi käes olla (set või 2 paari?).
          Tundub, et ta nägi, et arvad, et juhid ja kasutas seda ära.
          Kui ta otsustas juba flopis reraiseda, siis wtf sa turnil checkid?! Täiesti mööda line minu meelest. Kõige loogilisem variant oleks siin olnud minu meelest kas mingi väike pocket või flush-straight draw.
          Ja kuna ta turnil ei hiti oma nutsi ja checkib ruttu, siis miks mitte suruda ja ta foldima panna.
          Muidugi ta reraise turnil oleks pidanud fold olema, aga ei suutnud lihtsalt. :(

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: NL50: TT vs Donk

            point lihtne sa biidid käsi mis sulle mitte midagi ei maksa kui panustad ja kui saad aktsiooni siis oled enamasti way taga. checkid järgi annad vastasele võimaluse bluffida kui ka hittida kuid sa hoiad poti vähemalt väiksena.

            ja sinu argumentide puhul oleksid pidanud sa juba flopis otsa panema, mis oleks kõige loogilisem draw vastu mängimine.

            Comment

            • Foux
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 486

              #7
              Re: NL50: TT vs Donk

              Väga väärakalt mängitud tema poolt aga siiski ma arvaks, et ma taga

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: NL50: TT vs Donk

                Espatrick:
                Kui me callisime flopi 3beti ja checkime turnil järgi. Mis on meie plaan riveril? Pmts igale agr check/fold?

                Comment

                • leits

                  #9
                  Re: NL50: TT vs Donk

                  Ma oleks checkinud turni järgi ... river on minu silmis baad card .. FD tõmbas kokku, seega ma c/f ka riveri aga see olen mina

                  Comment

                  • virx747
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 751

                    #10
                    Re: NL50: TT vs Donk

                    Kuidas käsi lõppes?

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #11
                      Re: NL50: TT vs Donk

                      88 näitas. >:(

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #12
                        Re: NL50: TT vs Donk

                        turnil pidid checkima

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: NL50: TT vs Donk

                          Algselt postitas antnx
                          Espatrick:
                          Kui me callisime flopi 3beti ja checkime turnil järgi. Mis on meie plaan riveril? Pmts igale agr check/fold?
                          kui turn check järgi siis river call any mis ei anna mingit drawd kokku + A, sest A high mastitõmme saab top paari, kui tuleb draw kokku siis on soulreading

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: NL50: TT vs Donk

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            point lihtne sa biidid käsi mis sulle mitte midagi ei maksa kui panustad ja kui saad aktsiooni siis oled enamasti way taga. checkid järgi annad vastasele võimaluse bluffida kui ka hittida kuid sa hoiad poti vähemalt väiksena.

                            ja sinu argumentide puhul oleksid pidanud sa juba flopis otsa panema, mis oleks kõige loogilisem draw vastu mängimine.
                            Esimese poolega nõus, teisega mitte täielikult.

                            Kui pot on HU, mina olen positsioonis ja vastane on keskmisest agressiivsem(mida 43/9/4 kohe kindlasti on), siis on palju parem callida see minraise ja re-raiseda blank turn, kui mõni draw hitib siis c/f. See on sellepärast, et turnil betivad need mängijad oma combo-drawd praktiliselt alati ja saab nuppe panna juba 2:1 ees olles, teine stsenaarium, et mõni draw hitib(mis on mingi igal kolmandal korral wet-boardidel), siis ta võib seda scare-cardina näha ja checkida(obv et ise tuleks siis ka taga checkida, mitte jumala eest bettida). Seega ma arvan, et selline play on variatsioonivabam ja isegi suurema EV-ga.

                            Kuigi antud käega see täielikult kokku ei lähe, sest pole kuigi palju blanke turne :)

                            Comment

                            Working...