NL10 AQs monotone flopil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #1

    NL10 AQs monotone flopil

    Vastane oli 38/13 56 käe peal. Kui see peaks midagi juurde andma, siis ta flopi agression oli 3,5 (turn ja river aga vastavalt 0,5 ja 1,0)

    Minu küsimus siinkohal oleks, kas sellisel boardil on fishi vastu üldse mõistlik cbettida?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($9.14)
    BB ($10.17)
    UTG ($3.85)
    UTG+1 ($8.50)
    UTG+2 ($4.95)
    MP1 ($5.71)
    MP2 ($9.23)
    CO ($7.76)
    Hero ($19.35)

    Dealt to Hero Q A

    fold, fold, fold, fold, fold, CO raises to $0.30, Hero raises to $0.90, fold, fold, CO calls $0.60

    FLOP ($1.95) 3 T 5

    CO checks, Hero bets ??? Or not ???
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: NL10 AQs monotone flopil

    hero ei cbeti, sest board missis täielikult ja hitib vastase range korralikult (eriti arvestades, et fishidele ei meeldi drawe foldida).

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: NL10 AQs monotone flopil

      Ehk siis anname kohe alla siin käes?

      Comment

      • SR1337
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 348

        #4
        Re: NL10 AQs monotone flopil

        jah, kui just turnis v riveris pihta ei saa non spade A'le või Q'le

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: NL10 AQs monotone flopil

          wtf, miks te vastase poti peale panete ja kuidas see laud vastast korralikult hitis?

          cbet.

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #6
            Re: NL10 AQs monotone flopil

            Ja kui cbetin ja vastane jammib?
            Ja kui suur peaks cbet olema?
            Last edited by bluelite; 18.10.11, 11:27.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: NL10 AQs monotone flopil

              Algselt postitas bluelite Vaata postitust
              Ja kui cbetin ja vastane jammib?
              Ja kui suur peaks cbet olema?
              cbet-foldiks kuskil $0.95.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: NL10 AQs monotone flopil

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                wtf, miks te vastase poti peale panete ja kuidas see laud vastast korralikult hitis?

                cbet.
                vastane on fish, mis tähendab, et ta ei foldi sellisel boardil väga palju käsi. any spade, overcardid, Tx, imelikud reatõmbed jne + pakis on vaid neli kaarti (ruutu/risti A ja Q), mis meid aitavad.

                regide vastu meeldib endale monotone boarde ka täiesti missinud boardil cbettida küll. fishide vastu mitte nii väga.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #9
                  Re: NL10 AQs monotone flopil

                  mina cbetin.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: NL10 AQs monotone flopil

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    vastane on fish, mis tähendab, et ta ei foldi sellisel boardil väga palju käsi. any spade, overcardid, Tx, imelikud reatõmbed jne
                    kui nii siis obv bet for value ju

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #11
                      Re: NL10 AQs monotone flopil

                      ja laksad siis kolm tänavat bette kui spade maha ei tule ja arvadki, et valuetownid fishi?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: NL10 AQs monotone flopil

                        no su jutust tuleb nii välja ju kui fish ühtegi spade ega overcarde ei foldi?

                        ja kui sa ütled et sinu jutust sellist asja välja ei tule siis ütle kus sa minu lausest välja lugesid et ma "laksan" 3 tänavat bete?

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #13
                          Re: NL10 AQs monotone flopil

                          spade ja overcardid on ainult osa tema rangest. ta ei foldi siin ka paare ja meil on üli raske teda käe peale panna, et siin mitu tänavat valuebettida. mõttetu koht imo kus fishi vastu bluffida.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #14
                            Re: NL10 AQs monotone flopil

                            See käsi jätkus selliselt.

                            CO checks, Hero bets $1.30, CO raises to $6.86 (AI), Hero folds

                            CO wins $4.33

                            Comment

                            • raudtee(EST)
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 288

                              #15
                              Re: NL10 AQs monotone flopil

                              Konkreetse fishi käitumise kohta infot ei ole, aga väga paljude puhul teeb 0.8-1 cbet vajaliku töö ära.

                              Comment

                              Working...