NL25 ante: huvitav spot mid setiga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #1

    NL25 ante: huvitav spot mid setiga

    Getting in?

    MP1 tundmatu 18/9 üle 80 käe
    MP2 hea regular, kes millegi pärast NL25 sitsib 17/12
    CO tundmatu 23/6 üle 35 käe

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($59.27)
    BB ($52.64)
    Hero (UTG) ($71.57)
    UTG+1 ($86.08)
    MP1 ($64.64)
    MP2 ($62.50)
    MP3 ($65.11)
    CO ($25)
    Button ($52.52)

    Preflop: Hero is UTG with 8, 8
    Hero bets $0.80, 1 fold, MP1 calls $0.80, MP2 calls $0.80, MP3 calls $0.80, CO calls $0.80, Button calls $0.80, 2 folds

    Flop: ($5.60) 8, 4, 10 (6 players)
    Hero bets $3, MP1 calls $3, MP2 raises to $10.50, 1 fold, CO raises to $18, 1 fold, Hero?
  • Roomet
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 211

    #2
    Re: NL25 ante: huvitav spot mid setiga

    No mulle tundub küll isegi lihtne fold, oleme nii vähe investeerinud ning suur tõenäosus, et kellelgi on flush. MP2-l võib olla ka TT. Ma foldiks ka 100bb.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: NL25 ante: huvitav spot mid setiga

      Fold on ok, aga miks nii väike flopi cbet, kui eeldatav fish on potis ja stackid on deep?

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: NL25 ante: huvitav spot mid setiga

        Cbet väike, kuna TN sized ning millegi pärast vajutasin automaatselt raise, aga see pole käes oluline. Ilmselt ühel isikul villianitest tundub kindlasti flush, aga küsimus pigem, kas pikas perspektiivis näitaks siisn EV+ kui HERO shovides tulevad kõik villianid kaasa.

        Algselt postitas Roomet Vaata postitust
        MP2-l võib olla ka TT. Ma foldiks ka 100bb.
        '


        Imo selle ma välistaks täielikult. Miks peaks mõtlev reg oma top seti nii äkasel boardil põmst bluffiks keerama?
        Last edited by masterpuppet; 17.10.11, 20:20.

        Comment

        • Keldrimees
          Julm Donk
          • Feb 2010
          • 69

          #5
          Re: NL25 ante: huvitav spot mid setiga

          Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
          Cbet väike, kuna TN sized ning millegi pärast vajutasin automaatselt raise, aga see pole käes oluline. Ilmselt ühel isikul villianitest tundub kindlasti flush, aga küsimus pigem, kas pikas perspektiivis näitaks siisn EV+ kui HERO shovides tulevad kõik villianid kaasa.

          '


          Imo selle ma välistaks täielikult. Miks peaks mõtlev reg oma top seti nii äkasel boardil põmst bluffiks keerama?
          Kui sa top seti välistad täielikult ,siis 3-way allin on sulle kasulik siis kui üks masti peal(mis on väga tõenäoline) ja teine mõne tõmbe peal. Aga kui teine mängija omab nt 2-paari või mõnda seti on su equity päris halb, ~20% olenevalt tema käest. Ehk ei ole kasulik mängida siin long run equity peale ,sest oddsid on sinu kahjuks.

          Ise ei väilistaks ka top seti ,mida mõlema villaini asemel mängiksin samamoodi (betsize teine CO-lt ,aga ta tundub ka fishi moodi.)

          Ise foldiks ,kuna raha vähe investeeritud ja isegi kui siin mängida on +EV (ei ole 100% kindel oma loogikas) on mängimine siin väga väikese võidumarginaaliga.

          EDIT: Misreadisin ühte kohta käes. Deletesin selle osa enda postist välja ,aga see ei tohiks üldist käe käiku muuta.
          Last edited by Keldrimees; 18.10.11, 06:53.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #6
            Re: NL25 ante: huvitav spot mid setiga

            +1 Keldrimehele. Ilmselt shove võib olla +EV väga väikese marginaaliga, kuid ilmselt mu tilditaluvus ei kannataks seda ära. :)

            Ise foldisin ning kõik teised läksid all inni.

            MP1 omas TT ehk top seti.
            MP2 omas AJs ehk A-high flush.
            CO omas K7s ehk K-high flush.

            Ehk oleksin läinud püüdma 1 outi.

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #7
              Re: NL25 ante: huvitav spot mid setiga

              rigged setup :D

              Comment

              Working...