Seat selection

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    Seat selection

    Olukord, kus lauas on 1 fish (ütleme, et standard loose/passive callingstation) ja ülejäänud kõik on regid, siis millise koha peal tahaksid fishi suhtes istuda:

    Fish on meie paremal käel, paremal +1, paremal +2 kuni paremal +7.

    Reastage palun kõik variandid alustades parimast lõpetades kõige kehvema kohaga.

    PS:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: Seat selection

    lol

    ma arvan kui sa seda küsima pead siis oled ise fish

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: Seat selection

      kui see level pole siis obv et fish paremal sinust nii lähedal kui võimalik sest siis positsioon talle ja veits easym mängida

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: Seat selection

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        kui see level pole siis obv et fish paremal sinust nii lähedal kui võimalik sest siis positsioon talle ja veits easym mängida
        Ei ole lisada midagi.
        Istud alati fishile nii lähedale vasakule kui võimalik.

        Keerulisem oleks selline olukord, kui oleks näiteks valida kas saad istuda 80/0 fishile vasakule +3 või 80/0 fishi paremale käele ja 45/0 fishile otse vasakule.
        Last edited by KristjanLaas; 10.10.11, 21:17.

        Comment

        • SR1337
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2011
          • 348

          #5
          Re: Seat selection

          Oletame, et meie oleme BTN, siis parim koht fishi jaoks on CO MP3 MP2/BB MP1/SB EP - Saame kõige rohkem tema vastu IP mängida

          Nii tundub loogilisem kirja panna, kuigi ma ei saa aru, millest selline küsimus...
          Last edited by SR1337; 10.10.11, 21:21.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Seat selection

            Kõige lähim koht fishi vasakule käele on parim olenemata, kes istub su vasakul (olgu selleks kasvõi agressiivne 3bettiv regular)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Seat selection

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Ei ole lisada midagi.
              Istud alati fishile nii lähedale vasakule kui võimalik.

              Keerulisem oleks selline olukord, kui oleks näiteks valida kas saad istuda 80/0 fishile vasakule +3 või 80/0 fishi paremale käele ja 45/0 fishile otse vasakule.
              Esimene tundub parem. Regularid ei hakka ka eriti "nussima", kui fish vahel. See tähendab: sa avad, fish callib ja siis lightsqueeze eriti ei tule ja samas postflop keskpärase käega cbetti tehes, fish callib ja keegi tagant otsa paneb saad tänu fishile rohkem infot: vähesed bluffivad airiga kui station vahel.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: Seat selection

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                sa avad, fish callib ja siis lightsqueeze eriti ei tule
                siis tuleb "mergesqueeze"

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Seat selection

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  siis tuleb "mergesqueeze"
                  Ei tea kas level või mitte aga tõesti olen isegi sel juhul squeezenud natuke "lightimalt". See tähendab, et käed, mille ma regulari vastu keeran bluffiks aga fishi vastu jälle value peale. Näiteks full-ring mängus MP1 avab standard regular, MP2 callib fish, folditakse buttonini, kus ma squeezen broadway tüüpi käega, mille foldin kui regular otsap aneb aga samas tean, et fish callib isegi squeezesid üpriski lightilt ning regulari foldimise + fishi callimise korral on see value peale.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: Seat selection

                    ei olnud level

                    mõtlesingi et sqzitakse kto, qto jne

                    aga ei hakka üle mõtlema ja võtan sellele fishile parema posi kellel suurem vpip (kui reade pole kuidas nad post flop mängivad)

                    Comment

                    Working...