NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    Vastane fish raudselt, aga käsi vähe. Hetkel 60/0/1 ning 30 kätt ja senimaani ainult callingstation olnud.

    Mis teeksite?

    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 9 players -
    View hand 1457950
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN): $66.35
    SB: $65.65
    BB: $50.00
    UTG: $130.10
    UTG+1: $191.55
    UTG+2: $51.10
    MP1: $45.10
    MP2: $71.10
    CO: $156.90

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with K K
    4 folds, MP2 raises to $1, CO calls $1, Hero raises to $5.50, 2 folds, MP2 calls $4.50, 1 fold

    Flop: ($12.75) 4 5 2 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $10.00, MP2 calls $10

    Turn: ($32.75) 8 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $18.50, MP2 raises to $37
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    on siin peale shove mingit varianti v2

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      on siin peale shove mingit varianti v2
      yea

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        yea
        Kuulaks isegi huviga seda teist varianti.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

          Hmm, ma usun, et tundmatul on siin kas A, õhk või harva Q või J high flush. Selle range vastu ei tahaks vaga shoveda ning mina calliksin. Hoian blufid sees + meil on positsioon. Kui shoveme, siis foldime välja kohe kõik õhk-tüüpi käed (minu meelest lademes suvalise sepa ranges). Vb. on ta võimeline siin ka foldima mingi 9,T või J. Kui me callime, siis hoiame need lehed sees ja anname talle riveril oma stack ise sisse spewida. Kui tal on A, siis oleme beat nii kui nii.
          Last edited by Kotkas1000; 28.09.11, 17:03.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Vastane fish raudselt, aga käsi vähe. Hetkel 60/0/1 ning 30 kätt ja senimaani ainult callingstation olnud.
            vastane kes pole ühtegi agro liigutust teinud teeb 1 käes seda 2x

            raise pre + shove turn, obv et ace of spades tal

            hea kui straight flush pole

            tõesti arvad et lükkab siin naked queen of spades või air? lol

            ez fold on see

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #7
              Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

              Ehk mõni tark mees annab ka oma kommentaarid? Ise arvan siiski, et shovedes ei saa me sealt kõige rohkem raha ja call on parem. Just selle pärast, et meil on positsioon ja saame raha igal juhul keskele. Lisaks anname vastasele võimaluse ise oma stack sisse pushida kehvemaga. Lükake ümber?

              q_q: ma pakun, et selline 60/0 vend ei pruugi üldse teadagi, et A-high flush on kõvem, kui Q-high. Foldida siin ei tundu hea mõte tundmatu algaja vastu. See, et ta 30 käe jooksul ei ole veel agrotsenud, ei anna alust second nutsi (ok, teoreetilieslt third) foldimiseks. Kui on tõesti As, siis on cooler minu arvates.

              Ranka, uuuuu??? Hoia nüüd oma foorumil elu sees ja anna head nõu :)

              Comment

              • Tupsik
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 497

                #8
                Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

                Üldiselt pooldan Kotka juttu, kuigi ega shove halvem pole(päris bluffi vastasel seal vaevalt on). Aga rida/kehvem mast võib tal seal küll olla.

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #9
                  Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

                  call + call või call/bet river AI kui checkib. Fold to checkminraise kui sa tõesti tead, et vend on passiivne ja ei blufi siin kunagi. Shove siin on kõige hullem valik üldse.

                  Comment

                  • 5gww
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 333

                    #10
                    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

                    Ise foldiks ära. Ei näe siin halvemat kätt millega ta c/r turni.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Ehk mõni tark mees annab ka oma kommentaarid? Ise arvan siiski, et shovedes ei saa me sealt kõige rohkem raha ja call on parem. Just selle pärast, et meil on positsioon ja saame raha igal juhul keskele. Lisaks anname vastasele võimaluse ise oma stack sisse pushida kehvemaga. Lükake ümber?

                      q_q: ma pakun, et selline 60/0 vend ei pruugi üldse teadagi, et A-high flush on kõvem, kui Q-high. Foldida siin ei tundu hea mõte tundmatu algaja vastu. See, et ta 30 käe jooksul ei ole veel agrotsenud, ei anna alust second nutsi (ok, teoreetilieslt third) foldimiseks. Kui on tõesti As, siis on cooler minu arvates.

                      Ranka, uuuuu??? Hoia nüüd oma foorumil elu sees ja anna head nõu :)
                      Kuna muid mänge peale HU ei mängi siis eriti FR/6max teemadesse ei vaata v.a. juhtudel, kui ei ole eriti vastuseid. Teiseks ma mängin pokkerit hoopis teistmoodi kui enamus. Ei mingeid metasid, mergesid, balanseerimisi jne. ja väga palju toetun kõhutundele ning eelnevatele readidele. Näiteks ei ole mul probleemi foldida tugev käsi kui mul enamus stäkki sees ja see käsi on suht sellinbe.

                      Flop on fine. Checkin siis kui vastas agrom elanik.

                      Turn: Checkin 100% ajast järgi. Kahte tänavat valuet saada on väga raske v.a. siis kui tegu on VÄGA SUURE stationiga. Kui betin siis betin hästi väikselt (neljandik-kolmandik potti). Järgi checkides isegi kõige passiivsemad hakkavad bluffima rivereid või vbettima nõrgemana. Kui checkib siis jällegi saan valuebettida ning sel juhul meie käsi on rohkem disguised ehk nõrgem.

                      As played - foldin. Selline mängija ei bluffi siin piisavalt, et call oleks õigustatud, halvemaga ei vbeti. Kui tahan edasi mängida siis call + call.

                      Comment

                      Working...