NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #1

    NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($22.45)
    UTG ($10)
    UTG+1 ($25)
    MP1 ($10)
    MP2 ($11.25)
    MP3 ($25)
    Hero (CO) ($26.80)
    Button ($24.45)
    SB ($25.78)

    Preflop: Hero is CO with 8, 8
    5 folds, Hero bets $0.75, 1 fold, SB raises to $2, 1 fold, Hero raises to $6, SB raises to $12.50, 1 fold

    Total pot: $12.25 | Rake: $0

    16/12 3bet 9.5 sb30% 148kätt

    on tal siin nuts või mis? 3beti on mõtet callida siin?
  • Jinxers
    Julm Donk
    • Jan 2011
    • 32

    #2
    Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

    Nii väikse 3-beti calliks ja setmineks positsioonil.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #3
      Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

      Calliks jah 3 beti, ja 4bet ei peaks siin suurem olema kui 5.5. JJ+, AQ+ ajaks pre sisse siukse vastu.

      Comment

      • SR1337
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 348

        #4
        Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

        mul esimene instinkt ütles ka, et call.., aga kui pihta ei saa ning cbeti tulistab ülekaartidega flopil peaksin foldima ju?

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5
          Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

          kindlasti ei 4betiks (ja kui peaksingi 4bettima, siis veits väiksemalt. 5,5 on fine eriti arvestades, et oled IP ja vastane 3betib siin suure rangega ja käed mis ta maha paneb foldib samamoodi nii 22 või 24bb suuruse 4beti peale). kui pihta ei saa, siis ei pea ilmtingimata alati foldima. oleneb muidugi boardist. flopid, kus on kaks broadwayd peaksid kindlasti foldima jah. kui on aga flop mis tema range ei hiti siis ei ole vaja fit or foldi mängida (oleneb ka vastase käitumisest flopil; statsidest jne).

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #6
            Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

            suht väike sample kindlasti 4betiks siin.
            4bet bluffimine on üleüldse minu arust väga -EV

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #7
              Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

              Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
              suht väike sample kindlasti 4betiks siin.
              4bet bluffimine on üleüldse minu arust väga -EV
              Ei saand nüüd aru. Kuna sample väike, siis 4bet bluffid, aga see on -EV?

              Comment

              • 2ves
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2010
                • 318

                #8
                Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                kindlasti ei 4betiks (ja kui peaksingi 4bettima, siis veits väiksemalt. 5,5 on fine eriti arvestades, et oled IP ja vastane 3betib siin suure rangega ja käed mis ta maha paneb foldib samamoodi nii 22 või 24bb suuruse 4beti peale). kui pihta ei saa, siis ei pea ilmtingimata alati foldima. oleneb muidugi boardist. flopid, kus on kaks broadwayd peaksid kindlasti foldima jah. kui on aga flop mis tema range ei hiti siis ei ole vaja fit or foldi mängida (oleneb ka vastase käitumisest flopil; statsidest jne).
                miks 88 4bet? kas sample väike pole? ja mis see 3bet % on, millega hakata mõtlema 4betile?
                3beti call on standard antud olukorras sellise mängija vastu?

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #9
                  Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

                  kirjutasin ju, et kindlasti ei 4betiks. call/fold on standard. oleneb kui agrolt vastane postflop mängib.

                  Comment

                  • 2ves
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 318

                    #10
                    Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    kirjutasin ju, et kindlasti ei 4betiks. call/fold on standard. oleneb kui agrolt vastane postflop mängib.
                    my bad. ok.

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #11
                      Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

                      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                      Ei saand nüüd aru. Kuna sample väike, siis 4bet bluffid, aga see on -EV?
                      vabandust typo:D ei 4betiks :D

                      Comment

                      • raudtee(EST)
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 288

                        #12
                        Re: NL25 88 vs btnvsb 3betmonkey

                        16/12 3bet 9.5 sb30% 148kätt
                        on tal siin nuts või mis? 3beti on mõtet callida siin?
                        148 kätt - mina 3bet stati eriti ei vaataks ja ei teeks sellest järeldusi (3betmonkey). 16/12 järgi näen ära, et tegemist TAG regulariga, kes vajadusel tõenäoliselt kaitseb blainde. Kuna 3bet väike, siis võib setmineda ja kui pärast seda pihta ei saa ja flopis ülekaardid, siis fold.

                        Enne 4betti näiteks mina mõtleks, kas antud lauas minu image LP ja varastamisel on olnud agro, kas villane on mind antud lauas korduvalt varastamisel 3bettinud jne. Kui ise erilist põhjust light 3bettimiseks pole andnud, siis puhtalt 3bet stati põhjal ma küll 4bettima ei hakaks.

                        Comment

                        Working...