NL10 flopatud majaga value võtmine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #1

    NL10 flopatud majaga value võtmine

    Kus ja kas jäi value võtmata?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($3.90)
    BB ($20.36)
    UTG ($11.30)
    UTG+1 ($14.08)
    Hero ($10.65)
    MP1 ($8.21) 48/9 66 kätt
    MP2 ($3.57)
    CO ($10.15)
    BTN ($4.07)

    Dealt to Hero Q Q

    fold, fold, Hero raises to $0.30, MP1 raises to $0.50, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $0.20

    FLOP ($1.15) 5 5 Q

    Hero checks, MP1 bets $0.80, Hero calls $0.80

    TURN ($2.75) 5 5 Q 3

    Hero checks, MP1 bets $1.50, Hero raises to $3, MP1 calls $1.50

    RIVER ($8.75) 5 5 Q 3 J

    Hero bets $4, MP1 folds

    Hero shows Q Q

    Hero wins $8.32
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

    turnis panen kindlasti vähe rohkem. esiteks on minraise nii gei ja teiseks on vastane ju täis fish. riveri bet on standard. iga kord ei saagi majaga max value. :)

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

      Minu turni geyraisei põhjus võis vale olla, nimelt oli vastane suhteliselt passiivne, mistõttu kartsin teda suurema betiga lihtsalt käest välja hirmutada.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

        selline vastane ei vaata niivõrd sinu betti vaid oma kaarte. usun, et ta oleks ka 4$ ära callinud + su käsi on peale sellist lüket faced up (fishide vastu väga vahet ei ole, sest nad seda eriti ei jälgi. aga kui nad ei jälgi, siis miks mitte natukene rohkem valuet võtta?).

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #5
          Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

          Selge, tänud selgituste eest.

          Comment

          • SR1337
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 348

            #6
            Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

            ära kunagi näita lauas oma kaarte! automuck peale!

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #7
              Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

              Automuck on peal. Ei kujuta ette, miks hh nii näitab.

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #8
                Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

                Miks pre nii passiivselt mängisid? Mis villiani 3bet ja fold 2 3bet stat on? Alustaks sellest ikka, et pre juba valuet saada

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #9
                  Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

                  Kuna käte arv on suhteliselt väike (66 kätt), siis kaldun arvama, et nendest sinu poolt küsitud stattidest palju abi ei ole.

                  3bet 8%
                  Fold to 3bet -- info puudub

                  Comment

                  • numnuts
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 846

                    #10
                    Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

                    Siiski, miks ei tulnud pre üle?

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #11
                      Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

                      Mis ma sellega saavutanud oleks? Mis käega ta jätkanud oleks?

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #12
                        Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

                        njaaa...Pre oleks võinud tõesti otsa panna ja siis ka sisse ajada. sest esiteks on flopist praegu pot väike ja tohmani vastu rahasid keerulisem sisse saada. mitte et flat halb oleks, aga selliseid minraisesid ma pigem tõstaks üle. kui sa just muidugi setminema ei läinud.
                        flopis ma oleks vb isegi c/r, sest kui tal ongi monster (KK AA), siis ta ei foldi ja kui tal midagi pole, siis sa rohkem ei saa nagunii. aga C/R võib tunduda bluffi

                        aga as played...paneks turnis törtsu rohkem ja riveris betiks väga väikselt
                        Last edited by Tarmonator; 13.09.11, 11:44.

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #13
                          Re: NL10 flopatud majaga value võtmine

                          Kaalusin ka riveris väiksemat panust, kuid eeldasin, et kuna ta mul gayraisei ära callis, siis midagi tal seal käes on, millega ta on ka võimelin kõik oma nupud sisse panema.

                          Comment

                          Working...