NL10 JJ vs maniac

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #1

    NL10 JJ vs maniac

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($6.03)
    Hero (BB) ($10)
    UTG ($3.70)
    UTG+1 ($10)
    MP1 ($13.21)
    MP2 ($6.72)
    CO ($4.75)
    Button ($9.64)

    Preflop: Hero is BB with J, J
    2 folds, MP1 calls $0.10, MP2 calls $0.10, CO bets $0.60, 2 folds, Hero calls $0.50, 2 folds

    Flop: ($1.45) 2, 9, 4 (2 players)
    Hero checks, CO bets $1.40, Hero raises to $6.30, CO calls $2.75 (All-In)

    Turn: ($9.75) 6 (2 players, 1 all-in)

    River: ($9.75) 5 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $9.75 | Rake: $0.48

    Villane on 47/20 15käe kohta

    Kuidas pf mängu kommenteerite? Keegi tõstab ka seal?
    Post flop on ok?
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #2
    Re: NL10 JJ vs maniac

    Oleneb villase statsidest.. Minu jaoks on ok sellised vennad on kas igal juhul AI flopi raisei peale või foldivad seal kas või minraisile.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: NL10 JJ vs maniac

      3betin pre (kui peale statside on vastane millegi lolliga silma jäänud). flopis on standard c/shove sellise vastase vastu.

      üleüldse märkasin, et oled nii mitmeid teemasid teinud kus tahad overpairi laua suurimate donkide vastu foldida (kelle pärast sa ju seal istudki). vaakumis ei foldi ever nii dry boardi peal overpairi fishi vastu.

      Comment

      • SR1337
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 348

        #4
        Re: NL10 JJ vs maniac

        Hetkel huvitas just see, mida preflop teha.

        Flopi mängu kohta küsimus lihtsalt enesele kinnituseks :)

        seekord oli vastas QQ

        Comment

        • E-Kunn
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 261

          #5
          Re: NL10 JJ vs maniac

          3 betiks ka pre, saab väga tihti aimu kus me umbes oma käega asume. Oleks 4-betile arvatavasti siiski foldinud, kuna 15 kätt tema kohta ei ütle väga palju. Post flop on OK, IMHO!

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #6
            Re: NL10 JJ vs maniac

            3betid ja foldid 4betile ? Vaata tüübi stacki

            Comment

            • E-Kunn
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 261

              #7
              Re: NL10 JJ vs maniac

              My bad, stacki jäi tõesti kahe silma vahele, siis foldi väga ei näe jh.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: NL10 JJ vs maniac

                ja lisaks veel niipalju, et betime kas for value või for bluff. siin 3betin pre for value ja kindlasti mitte selle pärast, et näha kus asume. see on lihtsalt vale.. ~15bb (mis oleks siin minu 3bet) sisse ajada, et näha kus asume läheb pikas perspektiivis väga väga kalliks.

                Comment

                • E-Kunn
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 261

                  #9
                  Re: NL10 JJ vs maniac

                  +1 Stack mängib siin väga tähtsat rolli, mis jäi mul kahe silma vahele.

                  Comment

                  • 2ves
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 318

                    #10
                    Re: NL10 JJ vs maniac

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    3betin pre (kui peale statside on vastane millegi lolliga silma jäänud). flopis on standard c/shove sellise vastase vastu.

                    üleüldse märkasin, et oled nii mitmeid teemasid teinud kus tahad overpairi laua suurimate donkide vastu foldida (kelle pärast sa ju seal istudki). vaakumis ei foldi ever nii dry boardi peal overpairi fishi vastu.
                    +1

                    Comment

                    Working...