nl10 J8s

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ves
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 318

    #1

    nl10 J8s

    PokerStars - €0.10 NL (9 max) - Holdem - 3 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: €10.33
    SB: €9.50 nl5 ja n10 kaotav
    Hero (BB): €10.15

    SB posts SB €0.05, Hero posts BB €0.10

    Pre Flop: (€0.15) Hero has J 8

    fold, SB calls €0.05, Hero checks

    Flop: (€0.20, 2 players) 7 A T
    SB bets €0.10, Hero calls €0.10

    Turn: (€0.40, 2 players) 7
    SB checks, Hero checks

    River: (€0.40, 2 players) 9
    SB bets €0.40, Hero raises to €1.05, SB raises to €9.30 and is all-in, Hero?

    Tahtsin valuet võtta oma reaga.
    kas see on ikka kindel fold?
    Last edited by 2ves; 25.08.11, 21:30.
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: nl5

    PF tõstaksin ja turnis betiks ise, et pot maha võta. Riveris paneks isegi vähekene rohkem ning AI peale foldiks.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: nl5

      miks sa pre ei tõsta ja miks sa flopi callid?

      Comment

      • 2ves
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2010
        • 318

        #4
        Re: nl5

        oijah. muidugi oleks pidanud tõstma. tänud. häbi mulle.
        aga kui pre tõstad, siis paned cbeti ikka ka sisse?
        ja kui callib, siis turnil annad alla või paned 2 bulleti otsa?

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #5
          Re: nl5

          Kumb siis, NL5 või NL10?

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #6
            Re: nl5

            obvious 2 bulletit imo kuna me saame turnis mastitõmbe lisaks auku reatõmbele

            Comment

            • 2ves
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2010
              • 318

              #7
              Re: nl5

              mul mingi tõsine error praegu pealkirjadega. andestust. see on nl10 ikka.
              tänud, mõtlesin ise ka nii. timm.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #8
                Re: nl10 J8s

                pre 15c ehk 3bb, flopil cbet/mitte väga vahet pole, kumbki pole väga parem teisest imo. vb pigem cbet kuna äss laual(scarecard) ja mingi tõmme sul ikkagi on.

                turni teist barrelit blanki peale ei tahaks panna, FE puudub.

                as played turni bet on hea kuna sul pole hetkel SD valuet- lood mingigi võimaluse pot võita.

                Comment

                • 2ves
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2010
                  • 318

                  #9
                  Re: nl10 J8s

                  Algselt postitas con Vaata postitust
                  pre 15c ehk 3bb, flopil cbet/mitte väga vahet pole, kumbki pole väga parem teisest imo. vb pigem cbet kuna äss laual(scarecard) ja mingi tõmme sul ikkagi on.

                  turni teist barrelit blanki peale ei tahaks panna, FE puudub.

                  as played turni bet on hea kuna sul pole hetkel SD valuet- lood mingigi võimaluse pot võita.
                  tänud, et aitad analüüsida pikemalt. see aitab mõelda. nii on hea edasi pingutada:)

                  Comment

                  Working...