nl10 QK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ves
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 318

    #1

    nl10 QK

    PokerStars - $0.10 NL (9 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $5.60 ptr-is väga vähe käsi mänginud ja kaotav nl5-s
    BB: $4.00
    UTG: $7.90
    CO: $4.42
    Hero (BTN): $10.00

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has Q K

    UTG calls $0.10, CO calls $0.10, Hero raises to $0.60, SB calls $0.55, fold, fold, fold

    Flop: ($1.50, 2 players) 7 J Q
    SB checks, Hero bets $1.10, SB raises to $5.00 and is all-in, Hero ?

    kas keegi calliks ka kunagi seda?
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: nl10 QK

    Shordi vastu ikka calliks jah. Tal on lisaks nõrgematele Qx kätele ranges ka erinevaid drawsid jm, millest ees oled.

    Comment

    • Mihkel785
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 113

      #3
      Re: nl10 QK

      Kindel call

      Comment

      • 2ves
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2010
        • 318

        #4
        Re: nl10 QK

        miks postitasin sellise käe, on see, et nl10-s TPTK ei tööta minu heaks. Sarnastes situatsioonides on peaaegu alati vastas vähemalt 2 paari või AQ. (QJ oleks foldinud mõtlemata)
        Jube mure selles osas.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: nl10 QK

          TPGK küll ei foldiks poolikute stäkkide vastu.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: nl10 QK

            Algselt postitas 2ves Vaata postitust
            miks postitasin sellise käe, on see, et nl10-s TPTK ei tööta minu heaks. Sarnastes situatsioonides on peaaegu alati vastas vähemalt 2 paari või AQ. (QJ oleks foldinud mõtlemata)
            Jube mure selles osas.
            Kui QJ foldid seal mõtlemata, siis pole pokker sinu jaoks :D

            As played KQ caliks ka ära seal..päris firstpump ei ole, aga pooliku venna vastu foldima ei hakka.

            Comment

            • 2ves
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2010
              • 318

              #7
              Re: nl10 QK

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Kui QJ foldid seal mõtlemata, siis pole pokker sinu jaoks :D

              As played KQ caliks ka ära seal..päris firstpump ei ole, aga pooliku venna vastu foldima ei hakka.
              QJ ikka ei foldiks kui nüüd ikka teraselt flopi vaadata:)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: nl10 QK

                table selecti paremini :)

                Comment

                Working...