NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1

    NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players

    Stacks:
    UTG ($9.85)
    UTG+1 ($9.85)
    MP1 ($7.03) 44/19/AF: 0.3/16 (kätt)
    MP2 ($8) 15/12/3B: 5/AF: 2.4/309 (kätt)
    HERO (MP3) ($10.10)
    CO ($4.40)
    BTN ($10.59)
    SB ($15.38)
    BB ($10) 11/6/AF: 2.2/714 (kätt)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP3 with 10 10
    2 folds, MP1 raises to $0.20, MP2 raises to $0.60, HERO calls $0.60, 3 folds, BB calls $0.50, MP1 calls $0.40

    Flop: 10 K A ($2.45, 4 players)
    BB checks, MP1 checks, MP2 bets $1.80, HERO calls $1.80, BB folds, MP1 calls $1.80

    Turn: 4 ($7.85, 3 players)
    MP1 checks, MP2 bets $3.75, HERO goes all-in $7.70, MP1 folds, MP2 calls $1.85

    River: K ($21.15, 2 players, 1 all-in)

    OK liin?
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #2
    Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

    rasie flop. liialt wet F, et flattida.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

      yep, shoveks flopi.
      Palju kaarte, mis killivad actioni range vastu, millest ees oled ja mis oleks nõus flopil rahad sisse panema.
      Last edited by KristjanLaas; 10.08.11, 18:30.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

        Foldiks PF.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Foldiks PF.
          Vapsik teab mis Vapsik räägib (Y)

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #6
            Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

            Kas turnis ei oleks mõistlik callida, et MP1'te potis sees püüda hoida?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

              Tegemist pole just seti lemmik boardiga, trapimine siin on moneyburnament.

              Btw kumb vastasel oli, kas vastasel oli AA või KK:)?
              Last edited by KristjanLaas; 10.08.11, 22:34.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #8
                Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

                panustan AA peale :D
                Ja no easy PF fold

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #9
                  Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

                  Ma küll aru ei saa, kustotsast see PF easy fold on. Standard 4x on 40 senti, praegu on callida 60 senti suure tõenäosusega, et ka MP1 callib. Ideaalsed oddsid ju arvestades, et seti hittimisel keegi 3bet potis suuremat paari ei foldi. Või olen ma millestki valesti aru saanud?

                  Ja no ma ei tea, kui igas teemas 9/7 vendi mingi ulme range peale pannakse, kuidas nüüd siis äkki mingi min3bet vend AA/KK peale pannakse?
                  Last edited by janek174; 10.08.11, 23:26.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

                    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                    Ma küll aru ei saa, kustotsast see PF easy fold on. Standard 4x on 40 senti, praegu on callida 60 senti suure tõenäosusega, et ka MP1 callib. Ideaalsed oddsid ju arvestades, et seti hittimisel keegi 3bet potis suuremat paari ei foldi. Või olen ma millestki valesti aru saanud?

                    Ja no ma ei tea, kui igas teemas 9/7 vendi mingi ulme range peale pannakse, kuidas nüüd siis äkki mingi min3bet vend AA/KK peale pannakse?
                    sa cold callid 3bete iga p2ev v2? palju kasumit toodab?

                    Comment

                    • Roomet
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 211

                      #11
                      Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

                      Oleks mõlemad vastased fullstackid, siis callil poleks nii väga vigagi nl10s. Kuna set makstakse kinni, kuigi käsi suht obv.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #12
                        Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Suht obv jah, Tänan Vapsik! Next time PFfold.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

                          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                          Ma küll aru ei saa, kustotsast see PF easy fold on. Standard 4x on 40 senti, praegu on callida 60 senti suure tõenäosusega, et ka MP1 callib. Ideaalsed oddsid ju arvestades, et seti hittimisel keegi 3bet potis suuremat paari ei foldi. Või olen ma millestki valesti aru saanud?

                          Ja no ma ei tea, kui igas teemas 9/7 vendi mingi ulme range peale pannakse, kuidas nüüd siis äkki mingi min3bet vend AA/KK peale pannakse?
                          Kumbki pole fullstäkiga. Taga veel mitu meest tegutsemata. Kui keegi teine callib, siis positsioon sakib sajaga.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #14
                            Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

                            Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                            Ma küll aru ei saa, kustotsast see PF easy fold on. Standard 4x on 40 senti, praegu on callida 60 senti suure tõenäosusega, et ka MP1 callib. Ideaalsed oddsid ju arvestades, et seti hittimisel keegi 3bet potis suuremat paari ei foldi. Või olen ma millestki valesti aru saanud?

                            Ja no ma ei tea, kui igas teemas 9/7 vendi mingi ulme range peale pannakse, kuidas nüüd siis äkki mingi min3bet vend AA/KK peale pannakse?
                            Sama suure tõenäosusega võib ta veelkord otsa panna, mõtle sellele

                            Comment

                            • 2ves
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 318

                              #15
                              Re: NL10, TT, MW 3Bpot (Hero liin)

                              "pf fold" tõmbas mul tooli alt ära praegu. mängin ikka nii valesti jätkuvalt:(
                              tänud: priidixile, et selle käe postitasid ja regulare, kes kommenteerisid. kulda väärt.

                              Comment

                              Working...