NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

    Vastane 24/4/3 57kätt

    Plaan oli, et lasen tal ennast tühjaks tulistada, aga turni tuli see kõige halvem kaart. Mida teete?

    PokerStars - $1 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $100.00
    SB: $100.00
    BB: $111.50
    UTG: $81.75
    UTG+1: $102.85
    MP: $104.50
    MP+1: $114.20
    LP: $60.75
    Hero (CO): $155.70

    SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero has Q A

    fold, fold, fold, fold, LP raises to $3.00, Hero raises to $9.00, fold, fold, fold, LP calls $6.00

    Flop: ($19.50, 2 players) J 4 Q
    LP bets $10.00, Hero calls $10.00

    Turn: ($39.50, 2 players) K
    LP bets $15.00, Hero??
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #2
    Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

    suht rõve spot arvestades vastase 60bb stacki ja väikest beti aga vist foldiks.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

      shove flop oleks fine?

      Turn ikka rõvedus küll...fold on okei imo.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

        Supper easy call. Ta väike bet tähendab minu jaoks, et pickis uppi draw või endal Q ning kardab K-d. Callin ka pm. iga riveri. A annab meile 2 paari, T annab meile rea aga talle 2 paari. Praktikas checkib ta väga tihti A või T rivereid ning blankudel laseb jälle väikese beti.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

          aga mis siis flopi väike bet tähendab? Ja kui selle loogika järgi võtta, siis flopi väike bet ja turni väike bet annavad kokku meist parema käe

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            shove flop oleks fine?

            Turn ikka rõvedus küll...fold on okei imo.
            Mina näen rohkem valuet maha callimisel. Ainuke kaart mida me natukene kardame on K ja actionkiller võib olla A, aga ei pruugi.. ülejäänud enamasti vastase ranget ei aita. Minu arust on parem seal hoida vastase range võimalikult lai ja lasta tal barreldada.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              aga mis siis flopi väike bet tähendab? Ja kui selle loogika järgi võtta, siis flopi väike bet ja turni väike bet annavad kokku meist parema käe
              Ajasin kelbast. Arvaisn, et flopil pani nats rohkem. See mu otsust ikkagi ei muuda. Iga overkaart ei tähenda, et nüüd sa oled biit. Üheltpoolt oled tõesti biit KT tüüpi käele, teiseltpoolt sai ta oma semibluffiga oute juurde.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

                K on lihtsalt päris kohutav kaart antud lauatekstuuri arvestades ja vastase stack on ka kohatu.

                Mis te arvate siiski flopil lihtsalt shovemisest?

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

                  Flopi shove peaks olema balanseeritud millegagi, õhuga sa seda arvatavasti ei tee, Ühe korra saad võibolla raha, siis pannakse sulle note ja saadki järgmine kord ainult paremalt käelt calli.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

                    Vastasel on sees 30% stackist, miks ei võiks lihtsalt for value shoveda, saame valuet ehk KJ, AJ, KQ, QT, JT või veel mingitelt kätelt, mis meid sellise liini peale snap AK peale panna tahavad. Või panna KT, AT, T9s käsi maksma, mida vastased, olles investeerinud juba 30% stackist, tihti teha tahavad. Kahtlen, et $60 stacki poiss regular on ja temaga tulevikus veel pikka ajalugu peaks ka vaja olema tekitada.
                    Last edited by KristjanLaas; 09.08.11, 16:32. Põhjus: trükivead.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Flopi shove peaks olema balanseeritud millegagi, õhuga sa seda arvatavasti ei tee, Ühe korra saad võibolla raha, siis pannakse sulle note ja saadki järgmine kord ainult paremalt käelt calli.
                      Lol. See on fullring ja vaevalt sa väga temaga enam mängid. Need 24 tablerid, kes käes ei osale, ei pane midagi tähele.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #12
                        Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

                        Äkki keegi ikka vaatab pärast HEMist:-).

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #13
                          Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

                          no vastane kuulub siiski fishi alla ja regsi väga ei huvita sinu HU mäng fishi vastu.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: NL100 AQo, 3bet pot, TPTK flopis,turni overkaart.

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Äkki keegi ikka vaatab pärast HEMist:-).
                            Seda enam. Kui keegi pärast HEM-ist vaatab, et sa ei ole balanseeritud aga seda ainult fishi vastu siis regular võib eksida. Aga see on mõttetu ülemõtlemine.

                            Jah laas - shove on alati +EV aga mulle meeldib call rohkem, kuna siis võtame kinni bluffid.

                            Comment

                            Working...