No ei oska nende 40BB shortide vastu mängida. Kui muidu viimased 4 kuud olen NL25-s suutnud hoida 5BB/100, siis shortide vastu näitan võimast kahjumit (mingi -25BB/100).
Kui SD graafik on nullis, siis non-SD ronib järsult alla.
Kui esialgu mängisin umbes nii nagu vanasti 20BB shortide vastu, aga siis sain aru, et see on jama. Nüüd mängin praktiliselt nagu full stackide vastu, ainult selle erinevusega, et (v.a. mõningane erinevus tulenevalt stattidest) AI lähen ka QQ ja AK kõigilt positsioonidelt.
Kas on mingeid üldiseid juhised, et saada vähemalt kahjumit väiksemaks nende vastu?
Kui SD graafik on nullis, siis non-SD ronib järsult alla.
Kui esialgu mängisin umbes nii nagu vanasti 20BB shortide vastu, aga siis sain aru, et see on jama. Nüüd mängin praktiliselt nagu full stackide vastu, ainult selle erinevusega, et (v.a. mõningane erinevus tulenevalt stattidest) AI lähen ka QQ ja AK kõigilt positsioonidelt.
Kas on mingeid üldiseid juhised, et saada vähemalt kahjumit väiksemaks nende vastu?
Comment