nl10 AK vs reg

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ves
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 318

    #1

    nl10 AK vs reg

    PokerStars - $0.10 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: $10.40
    UTG+1: $10.06 19/15/5/362 fold to 3bet 90% (9/10)
    Hero (MP): $12.85
    MP+1: $11.56
    LP: $10.00
    CO: $10.79
    BTN: $3.85
    SB: $4.60
    BB: $10.45

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has K A

    fold, UTG+1 raises to $0.30, Hero raises to $1.20, fold, fold, fold, fold, fold, fold, UTG+1 raises to $3.15, Hero ?

    kuidas mängida AK-ga sellise regulari vastu? kas pigem AK-ga callida, mitte 3bettida?
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: nl10 AK vs reg

    Kui peale sind on veel fishe tulemas, siis call kõige parem. Kui ei, siis 3bet ja fold kui otsa paneb (sest mõtle ka sellele, millisena ta sind näeb - ma arvan, et su 3bet jääb sinna 2% kanti) . Kõige halvem, mida teha, on 3bet callida.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #3
      Re: nl10 AK vs reg

      UTG+1: $10.06 19/15/5/362 fold to 3bet 90% (9/10) + tema positsioon, mina foldin

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #4
        Re: nl10 AK vs reg

        Siin ei ole küll ühtegi targemat plaani kui 3bet/fold. Callida ka väga ei taha, sest kui tagantpoolt ka callitakse, siis oleme üsna sitas positsioonis hiljem.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: nl10 AK vs reg

          Minu arust samuti suht standard call sellise villaini vastu. Veel toredam on kui light-squeezijaid selja taga on, vähemalt 6maxis on taolisi mängijaid päris palju..

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: nl10 AK vs reg

            AKs calliks seal igal juhul.
            AKo juba vaataks, kes järgi on ja vahel keeraks käe bluffiks ja 3bet-foldiks

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #7
              Re: nl10 AK vs reg

              Algselt postitas janek174 Vaata postitust
              Siin ei ole küll ühtegi targemat plaani kui 3bet/fold.
              Miks sa tahad nii hea käega 3bettida venna vastu kes on foldinud 9 korda 10-st? AKs-ga tahaks ikka floppi näha ja pokkerit mängida.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: nl10 AK vs reg

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Veel toredam on kui light-squeezijaid selja taga on, vähemalt 6maxis on taolisi mängijaid päris palju..
                NL10FR - sellistest asjadest võid und näha :D. Alates NL50 peab sellisele asjale mõtlema.

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Miks sa tahad nii hea käega 3bettida venna vastu kes on foldinud 9 korda 10-st? AKs-ga tahaks ikka floppi näha ja pokkerit mängida.
                Ei maksa unustada, et tegemist on NL10ga ragistava regulariga, kelle postflop skill ei ole ilmselgelt kõige tugevam. Ma ise callin siin alati, aga NL10 regulari jaoks ei ole see kõige kavalam koht callimiseks, kuna väga palju mängijaid veel järgi tulemas ja väga tihti oled mw potis oma AK-ga ja paljude vastu OOP. Esialgu võiks algajana pokkeris võimalikult lihtsaks endale kõik teha ja vältida lollakaid olukordi. NL10 vendadele squeezijate trapimisest jms jutu tegemine ei ole kindlasti peamine.

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #9
                  Re: nl10 AK vs reg

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Ei maksa unustada, et tegemist on NL10ga ragistava regulariga, kelle postflop skill ei ole ilmselgelt kõige tugevam. Ma ise callin siin alati, aga NL10 regulari jaoks ei ole see kõige kavalam koht callimiseks, kuna väga palju mängijaid veel järgi tulemas ja väga tihti oled mw potis oma AK-ga ja paljude vastu OOP. Esialgu võiks algajana pokkeris võimalikult lihtsaks endale kõik teha ja vältida lollakaid olukordi. NL10 vendadele squeezijate trapimisest jms jutu tegemine ei ole kindlasti peamine.
                  Umbes seda ma tahtsingi öelda. Kui mingid setminejad sinu järel veel callivad ja ntx. K96 flopil sind reraisema hakkavad, siis oled oma TPTK-ga lihtsalt keerulises olukorras. Lihtsam on see pot pre maha võtta ja next hand. (palju oleneb muidugi tõesti sellest, kes sinu järel veel on). Ei ole vaja mikros tõesti mingit metat aretada, arvestades, et enamus mängivad straightforward mängu.
                  Last edited by janek174; 28.07.11, 18:40.

                  Comment

                  • 2ves
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 318

                    #10
                    Re: nl10 AK vs reg

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    NL10FR - sellistest asjadest võid und näha :D. Alates NL50 peab sellisele asjale mõtlema.



                    Ei maksa unustada, et tegemist on NL10ga ragistava regulariga, kelle postflop skill ei ole ilmselgelt kõige tugevam. Ma ise callin siin alati, aga NL10 regulari jaoks ei ole see kõige kavalam koht callimiseks, kuna väga palju mängijaid veel järgi tulemas ja väga tihti oled mw potis oma AK-ga ja paljude vastu OOP. Esialgu võiks algajana pokkeris võimalikult lihtsaks endale kõik teha ja vältida lollakaid olukordi. NL10 vendadele squeezijate trapimisest jms jutu tegemine ei ole kindlasti peamine.
                    tänud. nl10-s ei tohiks tõesti üle mõelda ja mängida mikromehe ABC-d.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #11
                      Re: nl10 AK vs reg

                      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                      AKs calliks seal igal juhul.
                      AKo juba vaataks, kes järgi on ja vahel keeraks käe bluffiks ja 3bet-foldiks
                      lõpuks tunnistatakse mu 3b/f teooriat- success:D

                      muidu nõus, et nl10 rexile soovitan fishide järgi vaadata. fishe pole siis 3b/f kuna meie liin tundub megastrong ja arvestades ta fold to 3beti ja loosemat ranget peaks see päris kasumlik olema(saame päris palju folde ja risk:võit tuleb hea).

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #12
                        Re: nl10 AK vs reg

                        Eino see 3bet/f teooria on hea jah, aga miks sa pead seda AK'ga tegema???

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #13
                          Re: nl10 AK vs reg

                          sest 3b/f on kindlalt +ev. see kas sa suudad callides seda suurema evga mängida oleneb juba postflop skillist. ise calliks ka kuna tunneksin end mugavalt.

                          üleüldse kui pre tunnete, et postflopis võib asi üle käte minna siis ärge callige +mingitest oop 3bettide flattimistest jne hoidke eemale kuni enesekindlus tulema hakkab.

                          kuigi AKga üsna thin spot juba jah, kuidas ise tunnete. ma nt nl10(5) ma pelgasin AK/AQ sellises olukorras kuna hittides callisin tuimalt 3 tänavat ja jäin lolli olukorda.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #14
                            Re: nl10 AK vs reg

                            Algselt postitas con Vaata postitust
                            üleüldse kui pre tunnete, et postflopis võib asi üle käte minna siis ärge callige
                            Ma ei tahaks sinuga nõustuda. Kuskohast see postflop skill siis tulema peaks? Soovitaks küll, et mängige parem vähem laudu, ärge kartke ja õppige, muidu jäätegi mikrosse reigitagastuse professionaaliks.

                            Comment

                            Working...