nl10 pf TT vs 2 agro

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ves
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 318

    #1

    nl10 pf TT vs 2 agro

    PokerStars - $0.10 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: $4.00
    UTG: $7.85
    UTG+1: $7.18 31/19/2/26
    MP: $9.43
    MP+1: $5.84
    LP: $15.11 70/20/NA/10 3bet% 40 (2/5) oli esinenud väga agressiivselt eelnevalt, mitmes limiidis suur miinus ptr-is
    CO: $3.70
    BTN: $10.00
    Hero (SB): $10.00

    Hero posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has T T

    UTG calls $0.10, UTG+1 raises to $0.30, fold, fold, LP raises to $1.30, fold, fold, Hero raises to $3.60, fold, fold, fold, LP raises to $15.11 and is all-in, Hero ?
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: nl10 pf TT vs 2 agro

    TT sellise vastu juba enamvähem, kui callisid. Kui ei plaani preflop bustoks minna - siis pole mõtet 4betida ju hea käega.

    Comment

    • 2ves
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2010
      • 318

      #3
      Re: nl10 pf TT vs 2 agro

      kuna sellised agrod vastas, siis oli plaan bustoks minna TT. Planned call.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: nl10 pf TT vs 2 agro

        Lihtne call siis ju.

        Comment

        • 2ves
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2010
          • 318

          #5
          Re: nl10 pf TT vs 2 agro

          küsimus on selles, et kas TT-ga ka tublid regularid nagu vapsik ja pastilaa ka bustoks läheksid selliste statidega villaste vastu?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: nl10 pf TT vs 2 agro

            Ausalt öeldes pigem ei. 10 kätt on ainult tema kohta - no kui ptr tõesti -40bb/100 vms päris hull, siis võibolla tõesti. Kuna UTG1 on fishine, siis ise calliksin, sest suure tõenäosusega saab korraliku pocketiga multiway poti näha. Preflop fold ei ole ka paha. Pokkeris on oluline võita suuri pote ja kaotada võimalikult väikseid - foldides preflop kaotad 5 senti. Eriti kui postflop skill nadi, siis on see päris hea valik.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: nl10 pf TT vs 2 agro

              TT foldiks ära pigem. JJ läheks bustoks juba.

              Comment

              • 2ves
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2010
                • 318

                #8
                Re: nl10 pf TT vs 2 agro

                Fold on tõesti ok. aga kui callid, siis lähed setminimise peale? Ei saa aru sellest liinist, miks see hea või kasumlik võib olla.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: nl10 pf TT vs 2 agro

                  Soovitasin sul pigem foldida. Ega ma selle calli kasumlikkuses väga kindel ei ole, aga nagu mainisin jah, siis väga tihti siin näeme 3way 3bet poti ja kui peaks T hittima või tuleb madalam flop, siis tihti saab ka siit kasu, kuna vastased pole just kõige terasemad vennad.

                  Comment

                  • 2ves
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 318

                    #10
                    Re: nl10 pf TT vs 2 agro

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Soovitasin sul pigem foldida. Ega ma selle calli kasumlikkuses väga kindel ei ole, aga nagu mainisin jah, siis väga tihti siin näeme 3way 3bet poti ja kui peaks T hittima või tuleb madalam flop, siis tihti saab ka siit kasu, kuna vastased pole just kõige terasemad vennad.
                    tänud.

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #11
                      Re: nl10 pf TT vs 2 agro

                      kui praegu callisid, siis tegid kõik õigesti. peale nii suure 4beti tegemist foldida ei saaks.
                      Last edited by con; 03.08.11, 15:51. Põhjus: sõnastus

                      Comment

                      Working...