NL10: Mida arvate mõttekäigust?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rmartin
    Klubi Liige
    • Dec 2008
    • 175

    #1

    NL10: Mida arvate mõttekäigust?

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG Sodefblue76s ($1.90)
    UTG+1 LadyEarlGrey ($2.75)
    MP1 lolotte13100 ($9.79)
    MP2 cnegovik ($9.60)
    MP3 Hero ($9.50)
    CO lilvegas x ($8.44)
    BTN roflarn ($9.35)
    SB mommaseth ($1.90)
    BB 101Bullets ($10.00)

    Pre-flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP3 A Q
    2 folds, lolotte13100 calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.45, 4 folds, lolotte13100 calls $0.35.

    Flop: 6 3 5 ($1.05, 2 players)
    lolotte13100 checks, Hero bets $1.05, lolotte13100 calls $1.05.

    Turn: 6 ($3.15, 2 players)
    lolotte13100 checks, Hero bets $1, lolotte13100 calls $1

    River: T ($5.15, 2 players)
    lolotte13100 checks, Hero checks

    Final Pot: $5.15
    lolotte13100 shows: 7 8
    Hero shows: A Q

    Hero wins $4.90 ( won +$2.40 )
    lolotte13100 lost -$2.50

    Küsin kas minu mõttekäik käe jooksul oli kriitikat kannatav või jura.

    1. Preflop automaatne rise poti suuruselt
    MP1 call, esimest korda teda lauas nägin aga sinnamaani oli ta väga loosilt pannud. Mõtlesin vast tal mõni suited pilt või väiksem paar.

    2.Flopis mees checkib, panustan poti ja mõtlen kui tal mast või kolmik siis ta tõstab muidu viskab ära.
    Mees call.
    Mõistuse hääl ütles, et edasi check-fold. Eelkõige kuna üldreegel on, et kui AK ei hiti siis viska minema.
    Teisalalt oli laual ainult rämps ja preflopis võis ta samuti piltidega limpida ja ootas nüüd kaarti.

    3.Turn ja taas mees checkib, otsustasin korra veel suruda aga kuna hiljuti slowplays haiget saanud siis panin 1/3 potti ja mõtlesin , kui ta tõstab siis tal käsi ja viskan ära. Mees tegi call.

    4.River ja taas check. Minul ka enam närvi ei olnud ja panin check.
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: NL10: Mida arvate mõttekäigust?

    Tundub Ok mäng, kui olid valmis turnis loobuma reraise peale.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: NL10: Mida arvate mõttekäigust?

      flopis paneksin väits vähem.. näiteks .75$(säästaksid tubli 3BB)
      aga see turni bet tundub väga kahtlane.. ta paneb su insta bluffi peale.. mis heade lehtedega sa sellise väikse turni beti teeksid??

      kui tahad double barreldades raha kokku hoida siis oleks 0.75$ flopis ja 1.3$ turnis palju paremini kõlanud.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: NL10: Mida arvate mõttekäigust?

        6 kolmikuga teeks turnis sellise gaybeti.

        Comment

        • rmartin
          Klubi Liige
          • Dec 2008
          • 175

          #5
          Re: NL10: Mida arvate mõttekäigust?

          turnis hakkas närv juba alt vedama. Samas kui oleks korralikult tõstnud ja ta call oleksin sama tark kui enne, reraise peale oleks foldinud aga ka rohkem raha kaotanud. Väikese panusega natuke lootsin siiski et ta viskab ära ja teisalt kui ta mingi draw peal siis callib ja näen suht odavalt riverit. Oleks ma check pannud siis talle selge signaal, et ma tühja käega surun.

          Comment

          Working...