nl 25! 2 suurt viga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #1

    nl 25! 2 suurt viga

    Hero (UTG): $38.02
    UTG+1: $24.65
    UTG+2: $11.70
    MP1: $8.52
    MP2: $10.85
    CO: $24.25
    BTN: $43.43
    SB: $12.75
    BB: $28.20

    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with A J
    Hero raises to $1, 7 folds, BB calls $0.75

    Flop: ($2.10) J 9 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $1.25, BB raises to $4, Hero calls $2.75

    Turn: ($10.10) J (2 players)
    BB bets $6.20, Hero raises to $33.02 all in, BB calls $17 all in

    River: ($56.50) T (2 players - 2 are all in)

    Esimene viga oli AJo mängida üldse utg-st ja teine kõige suurem viga oli shoveda:S või mis te arvate?
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: nl 25! 2 suurt viga

    mis shovel viga ? AJo utg-lt jah suht fold aga ise ka shoveks turnis prolly.

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #3
      Re: nl 25! 2 suurt viga

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      mis shovel viga ? AJo utg-lt jah suht fold aga ise ka shoveks turnis prolly.
      Endal oli natuke mäda tunne enne nupule vajutamist... sisetunne või midagi:D

      Comment

      • widescreen
        Grinder
        • Dec 2010
        • 579

        #4
        Re: nl 25! 2 suurt viga

        millegi pärast ei ole siin näha aga teisel flöödil oli siis 99.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: nl 25! 2 suurt viga

          Mängid ilma hudita FR-i?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: nl 25! 2 suurt viga

            HUD või non-HUD aga ilma luckbox´ita on pokkerit mängida nkn mõttetu.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: nl 25! 2 suurt viga

              lol, vähem probleeme - fold pre:)

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #8
                Re: nl 25! 2 suurt viga

                no ma ei tea..tundub, et päris palju fishe järgi + sb peal ka tundub fish olevat.(need väited on võetud vaid vastaste stack size järgi) Mina avan siis kindlalt AJ..valuetõste. Ei tahaks uskuda,et sellises spotis on mul reverse implied oddsid,et mitte tõsta.

                Turnis shoven TUNDMATU vastu ilma kõhkluseta.
                Last edited by k2snakalle; 23.07.11, 00:07.

                Comment

                • widescreen
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 579

                  #9
                  Re: nl 25! 2 suurt viga

                  hud olemas aga täitsa uus mängija oli minu jaoks.
                  AJo raise oli sellepärast et kolisin alles see nädal 6maxist üle fullringi...

                  Comment

                  Working...