Nl50 flopatud seti fold

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #1

    Nl50 flopatud seti fold

    Kas oleksite seti ära visanud.Ja kuidas oleks üldse seda kätt mänginud.
    Nii kui flopist paugutama hakkas tundus, et ega tal seal muud pole kui JJ või 99.
    Panin plaani paika kui tõstab üle ja donk kaasa ei tule siis fold kui donk tuleb kaasa siis all in.Isegi suutsin plaanist kinni pidada tavaliselt ikka sõrmed ise vajutavad imekiirelt nuppe, et veenduda oma readides.
    UTG 22-12 agro ainult 1,4 mille järgi otsustasingi.Käsi 2,1K
    MP1 donk

    $50.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1378934
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $82.67
    UTG+1: $50.79
    MP1: $48.60
    Hero (MP2): $48.87
    CO: $48.96
    BTN: $50.20
    SB: $41.37
    BB: $52.03

    Pre Flop: ($0.75) Hero is MP2 with 2 2
    UTG raises to $1.50, 1 fold, MP1 calls $1.50, Hero calls $1.50, 2 folds, SB calls $1.25, 1 fold

    Flop: ($6.50) J 9 2 (4 players)
    SB checks, UTG bets $5.00, MP1 calls $5, Hero raises to $15, SB folds, UTG raises to $81.17, MP1 folds, Hero folds

    Final Pot: $41.50
    (Rake: $2.07)
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: Nl50 flopatud seti fold

    Eeeei meeldi kahjuks, UTG on original raiser, seega tema range lähevad KK-AA päris kenasti, millega ta võib soovida bustosse minna.
    Lisaks raiseks flopis pisut enam.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: Nl50 flopatud seti fold

      kohe päris kindlasti ei raise foldi ma siin seti. UTG ja tõmbene flop...väga vabalt stackib AA, KK, QQ siin ennast ära ja sina tegid praegu ülisi*a foldi imo

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: Nl50 flopatud seti fold

        Calliks ära ikka. Sellised vennad kipuvad ülepaare üle mängima.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #5
          Re: Nl50 flopatud seti fold

          whaat, never ei foldi. kindlasti -ev eriti kui veel 3bettinud oled..

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #6
            Re: Nl50 flopatud seti fold

            Jah kui nüüd järele mõelda võis tal tõesti ülepaar olla.
            Ja nagu KristjanLaas ütles-raiseks flopis pisut enam oli minu flopi tõste ikka väga draw nägu millest ta ketasse läkski.
            Ei tõstnud rohkem kuna siis ei oleks enam foldida saanud aga plaan oli selline.
            Parim mäng oleks just olnud selline tõste ja call all in.
            Ei ole mingi nit kes seti foldib aga no selline vend 1,4 agro mitme vastase vastu

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #7
              Re: Nl50 flopatud seti fold

              miks sa üldse mängid kui sa siin seti foldid?

              sighhh, oksele ajab.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #8
                Re: Nl50 flopatud seti fold

                Siin flopil sa raised ja vastane kas foldib või shoveb ning siis sina plaanid foldida. Milleks teha seda setiga kui nagunii turni ei näe?

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #9
                  Re: Nl50 flopatud seti fold

                  madalad paarid jah rohkem quadmineimiseks

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: Nl50 flopatud seti fold

                    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                    madalad paarid jah rohkem quadmineimiseks
                    lol

                    Mu arust pole siis mõtet raiseda kui plaanitakse foldida või ei olda kindel, et vastane vahel ka kehvemaga callib. NB! Tehke need otsused enne raisemist, mitte pärast foorumis. As played, siis selle vastase vastu ma ikka raise/calliks.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #11
                      Re: Nl50 flopatud seti fold

                      Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                      miks sa üldse mängid kui sa siin seti foldid?

                      sighhh, oksele ajab.
                      Paluks Sinu graafikut Loksutaja.Ma arvan, et see ajab oksele.
                      Jah tõesti arvan, et mängisin halvasti, selle pärast postitasingi käe.
                      Mingi lambidonk tuleb ilma põhjenduseta okset ajama.

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #12
                        Re: Nl50 flopatud seti fold

                        Ja tänud teistele vastajatele.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #13
                          Re: Nl50 flopatud seti fold

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Siin flopil sa raised ja vastane kas foldib või shoveb ning siis sina plaanid foldida. Milleks teha seda setiga kui nagunii turni ei näe?
                          Lootsin, et regi foldib kõik vähemalt alla seti ja donk callib või foldib

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #14
                            Re: Nl50 flopatud seti fold

                            Ma ei foldi.Kui tahad foldida,tee seda preflop juba.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #15
                              Re: Nl50 flopatud seti fold

                              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                              Lootsin, et regi foldib kõik vähemalt alla seti ja donk callib või foldib
                              ???? ERROR ????
                              Miks sa tahad, et reg foldib kõik käed mida sa biidid ja jätkaks ainult sind biitivate kätega???

                              Comment

                              Working...