NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

    vastane on 27/10/5 52käe peale
    Kas pushime või ch-call?`Nii palju drawsid läks mööda.
    Ja mis tegurit arvestate vastase puhul antud spotis (siin küll flopis raised pot, aga no muidu kui tavaline HU pott ntx ja callib 2tänavat)

    PokerStars - $1 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (UTG+1): $104.50
    MP: $42.50
    MP+1: $159.60
    LP: $164.70
    CO: $270.55
    BTN: $100.00
    SB: $104.10
    BB: $49.05
    UTG: $182.25

    SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero has A Q

    fold, Hero raises to $3.00, fold, fold, fold, CO calls $3.00, fold, fold, BB calls $2.00

    Flop: ($9.50, 3 players) 5 8 Q
    BB bets $5.40, Hero raises to $15.50, CO calls $15.50, fold

    Turn: ($45.90, 2 players) 3
    Hero bets $32.00, CO calls $32.00

    River: ($109.90, 2 players) 3
    Hero??
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

    Vastasele pole parim kaart bluffimiseks ja tihti ei blufi ta sellel riveril, shove.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

      Milline oleks vastase jaoks hea kaart bluffimiseks?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

        Ükskõik mis pole blank?

        näääiteks 9, T, K, J, A, club, 4, diamond.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

          ja millega ta sul bluffib seal kui diamond maha tuleb?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

            Ma ei väitnud, et ta blufib siis, vaid et ruutu on hea kaart bluffimiseks.

            Comment

            • anatoli grinder
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 337

              #7
              Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              vaid et ruutu on hea kaart bluffimiseks.
              WTF? ega mastit6mmet ta ranges ju ei ole. ma check callin siin.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #8
                Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

                Shove. Ei näe väga palju käsi, millega selline vastane siin bluffiks.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #9
                  Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

                  Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                  WTF? ega mastit6mmet ta ranges ju ei ole. ma check callin siin.
                  Mis arusaamatuks jäi?
                  Ma lihtsalt vastasin küsimusele, et mis oleks head kaardid potentsiaalse blufi jaoks.

                  Aga sinu iroonilisele tekstile küsiks vastu, et kas vastase liin on vaid flushdraw sinu arust? Täpselt samamoodi saame meie flushdrawd esindada.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #10
                    Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

                    9, T, J ei ole väga head blufikaardid tho.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

                      Mu meelest 27/10/5 ei vaata seda, et kas on hea kaart bluffimiseks. KUI ta osutub nii agressiivseks ja on fishine, siis riveril meie checkides üritab ta kõikvõimaliku p*saga küllaltki tihti poti maha võta. Iseasi, kas kehvemaid Qx ta raatsiks panustada enam...

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #12
                        Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

                        Selle number 5 põhjal ei maksa väga riveri tendencyte kohta järeldusi teha imo.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

                          Üritasin vähe mingit ranget koostada:

                          Vastane paistab üsna loose passive PF olema, nii et seda range pole mõtet vaadata.

                          Flopil tal 3 tüüpi võimalikud käed. Monsterid, 1 pair käed ja drawd.

                          3 combot Q8s, 2 combot QQ kuna ma usun, et aeg-ajalt 3betib QQ PF, 3 cobmot 88, 3 combot 55.
                          Kuna tegu random mängijaga, siis ta võib pmst alati kiirelt neid mängida või siis alati slowplayda. Keskmiselt pakuks, et riveril on tal 2 Q8s combot ja 3 combot sete.

                          1 pairidest ei saa täiesti välistada KK ja AA. Mida ma usun, et riveril näeme kuskil 2 combot.
                          Lisaks veel A3s aeg-ajalt ehk umbes 7,5 pool combot meid edestavaid käsi.

                          Splitte umbe 5 combot.

                          Kehvematest QKs 2 combot + 5 combot QKo.
                          Lisaks u 5 combot kehvemaid Qx.

                          Väga harva suudab need foldida kui juba riverile välja jõutud ning ma usun, et 10/12st callib meid maha. Lisaks veel aeg-ajalt totaks middle pair nagu 99-JJ.
                          Kokku vast 12 kehvemat kätt, mis meid callib.

                          Võimalikud drawd:
                          67s 2 combot. + 1 combo 9Ts ja 9Js.+ muid FDsid kuskil 6 combot. Ehk kuskil 10 combot.

                          Obv reaalsuse asi nii lihtsate valemite järgi ei käi ja ta alati ei checki maha meist kehvemaid käsi, aga üldjoontes paistab, et laseksime järgi chekkida
                          umbes 12 kehvemal käel, mida me biidime, et jätta bluffimise ruumi umbes 10 missed drawle.

                          Comment

                          • 5gww
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 333

                            #14
                            Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

                            kas kõik betiks flop raise peale? keegi ei calliks fllopi raise?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: NL100 AQs. Milline on suurim +ev liin riveris?

                              lol mida teemat

                              river sitt bluffi kaart aga vastane teab seda, kui ta teab et ka meie teame et see on sitt kaart niiet meie silmis ta ei bluffiks seda aga kuna ta teab siis see on hea level 7 bluff tema poolt? wait what

                              lõpetage üle mõtlemine?

                              27/10 = fish
                              fish = level 1
                              level 1 = "vastane checkis river, järelikult nõrk, mul missed draw - bet"

                              selle rtardi beatimiseks ei pea muud tegema kui level 2 mõtlema

                              asi selles et ta tundub rohkem passiivne, oleneb readidest kas shove või check/call, muidu calliks flop aint ja calliks maha 3 tänavat

                              Comment

                              Working...