NL5 Flopi mäng2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • juuretis
    FPP Pro
    • Jan 2011
    • 269

    #1

    NL5 Flopi mäng2

    Mis moodi oleks taolisest flopist mõistlik jätkata? Kas tuleks vältida seda et seal 3 samast mastist kaarti ja mängida nagu maas oleks rainbow või kuidas?

    Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1377684
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (CO): $4.28
    BTN: $2.91
    SB: $5.00
    BB: $5.00
    UTG: $5.48
    UTG+1: $7.73
    MP1: $11.43
    MP2: $3.93

    Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with A K
    1 fold, UTG+1 calls $0.05, 1 fold, MP2 raises to $0.15, Hero calls $0.15, BTN calls $0.15, 1 fold, BB calls $0.10, UTG+1 calls $0.10

    Flop: ($0.77) 3 K J (5 players)
    BB checks, UTG+1 bets $0.37, MP2 folds, Hero calls $0.37, BTN folds, BB calls $0.37
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: NL5 Flopi mäng2

    Esiteks võiks PF 3bettida ja sellise ebardliku stacki vastu 100% sisse ajada AK. Mitte et sul imelik stack poleks.

    As played mul ei olegi head plaani. Seti või muu sellisega donkaks utg ilmselt suuremalt. Kuigi krt neid nl5 vastaseid teab. Äkki oleks hea plaan flopp flattida ja kui turn ruutu pole, siis ajaks sisse. Kuigi ma pole üldse kindel kui hea plaan see on. Kõik häda hakkab ikkagi PF'st pihta.

    Comment

    • juuretis
      FPP Pro
      • Jan 2011
      • 269

      #3
      Re: NL5 Flopi mäng2

      Siin tõesti oleks võibolla 3bet PFs ära hoidnud selle teema, ma ofc callisin kinni mis ta betis ja tal oligi mast, käes oli tal A7 või A6 ei mäleta täpselt.

      Comment

      • Carl
        FPP Pro
        • Jul 2010
        • 213

        #4
        Re: NL5 Flopi mäng2

        PF 3bet tee rammusam ikka, ning laulupeolisel monoflopil ma ei loodaks enam potti võita.

        Comment

        • Loksutaja
          Õpihimuline Mängur
          • Jun 2010
          • 448

          #5
          Re: NL5 Flopi mäng2

          imo liiga standard käsi aga noh.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6
            Re: NL5 Flopi mäng2

            Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
            imo liiga standard käsi aga noh.
            Sinu kommentaar ei ole pädev. Räägi siis meile kõigile mida selles liiga standard olukorras teha as played

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #7
              Re: NL5 Flopi mäng2

              Algselt postitas Carl Vaata postitust
              PF 3bet tee rammusam ikka, ning laulupeolisel monoflopil ma ei loodaks enam potti võita.
              Ta ei 3betinud preflop ju .

              Comment

              • raudtee(EST)
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 288

                #8
                Re: NL5 Flopi mäng2

                Esiteks võiks PF 3bettida ja sellise ebardliku stacki vastu 100% sisse ajada AK. Mitte et sul imelik stack poleks.
                Sellega vajalik juba ära öeldud. Sul ees limp, madal tõste ja kui callid siis võid kindel olla, et sinu järel tuleb järgicallijaid veel mitu. 5-6si potis olles AKo pole enam väga tugev käsi.

                Praegu calliks cbeti ja edasi annaks juba alla.

                Comment

                • Carl
                  FPP Pro
                  • Jul 2010
                  • 213

                  #9
                  Re: NL5 Flopi mäng2

                  Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                  Ta ei 3betinud preflop ju .
                  "Postitatud: Täna 04:10"

                  OT aga vast vabandab välja.

                  Comment

                  Working...