NL2 Maja vs Maja ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • N1x0n
    Jube Noob
    • Jun 2011
    • 155

    #1

    NL2 Maja vs Maja ?

    PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG+1: $1.59
    MP: $2.29
    Hero (MP+1): $2.08
    CO: $2.20
    BTN: $0.88 Statse pole ...
    SB: $1.62
    BB: $2.14
    UTG: $2.07

    SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

    Pre Flop: ($0.03) Hero has 3 3

    fold, fold, fold, Hero calls $0.02, fold, BTN calls $0.02, SB calls $0.01, BB checks

    Flop: ($0.08, 4 players) J 5 3
    SB checks, BB checks, Hero bets $0.06, BTN calls $0.06, fold, fold

    Turn: ($0.20, 2 players) J
    Hero bets $0.19, BTN calls $0.19

    River: ($0.58, 2 players) 5
    Hero checks, BTN bets $0.28, wat näu ? ..
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL2 Maja vs Maja ?

    ma teeksin ise riveris mingi block beti,et vastane sitema asjaga callima saab, sest ta ei usu,et sul seal j või 5 on..
    nii 0.18-0.2$ kui üle raiseb peame foldima

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: NL2 Maja vs Maja ?

      c/c lihtsalt

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: NL2 Maja vs Maja ?

        c-c mulle küll ei meeldi. Kuna on tundmatu (jah on küll sitt stack,aga siiski tundmatu) siis ei taha küll bluffcatchima seal minna.
        Parem panustan ja loodan, et callib sitemaga, kui üle tõstab,annan respecti.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL2 Maja vs Maja ?

          Igast reatõmbed ja mastitõmbed läksid mööda. Võib oma SD value vabalt blufiks pöörata.

          Comment

          • N1x0n
            Jube Noob
            • Jun 2011
            • 155

            #6
            Re: NL2 Maja vs Maja ?

            ... et siis vastane callib mind lihtsalt maha v siis on tal ntx ülepaar ??? ..

            Mängu ajal arvasin ,et villul on J ja see teine J tegi mu käe kindlasti tugevamaks .. aga see 5 rsk :P
            Samas praegu vaatan ,et poisiga oleks ta pigem raisenud .. a see call paneks pigem mingi taskupaari peale millega ta lauale pihta ei saanud ? ! ..
            aga c/c kõlab hästi imho .. järgmine kord olen targem :D

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: NL2 Maja vs Maja ?

              seal callitakse iga PP maha mis jääb 55 ja JJ vahele, Ax..eriti veel kui maas mastitõmme.
              Kui natukene käsi ja vend agro, siis lähen c/c peale.

              stiilid on erinevad ja usun, et c/c on ka OK, eriti tõesti sellisel boardil :) Muidugi kui ta nüüd ei pane 0.28$ vaid lükkab nuppe, siis on kööks
              Last edited by k2snakalle; 18.07.11, 21:17.

              Comment

              Working...