NL5 Flopi mängimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • juuretis
    FPP Pro
    • Jan 2011
    • 269

    #1

    NL5 Flopi mängimine

    Kõige pealt sori et ma ei osanud asjalikku pealkirja panna sest ma ei oska pokkeri keelt.


    Aga asja juurde, kuidas te jätkaksite järgmist olukorda?



    Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1375070
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $12.50
    BB: $4.57
    UTG: $8.65
    Hero (UTG+1): $5.35
    UTG+2: $5.54
    MP1: $5.19
    MP2: $9.23
    CO: $3.93
    BTN: $5.00

    Pre Flop: ($0.07) Hero is UTG+1 with J J
    1 fold, Hero raises to $0.20, 2 folds, MP2 calls $0.20, 3 folds, BB calls $0.15

    Flop: ($0.62) J T A (3 players)
    BB bets $0.05, Hero raises to $0.56, MP2 raises to $1.07, BB calls $1.02, Hero ?
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #2
    Re: NL5 Flopi mängimine

    Statse ega miskit pole? Hero goes all-in.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: NL5 Flopi mängimine

      viisakas pealkiri, pole viga. parem kui "...paugutab rämedalt...!?!??!?!" stiilis.
      Alati pane statsid ka(hem/tracker peaks neid sul lauas kuvama), kui vastased tundmatud siis ütle seda(kasuta "muuda postitust" nuppu)

      Põhimõttelioselt tundmatute vastu siin foldida ei saa kohe kindlasti. laual on mastitõmme ja lisaks võib siin olla 2pair kombinatsioone. Lisaks mingisugused top-pairid koos reatõmbega vms nt millest sa oled kõvasti ees.
      isegi rea(nuts) vastu on sul 28% equityt riveriks full house saada ehk kokkuvõttes jääksid pmst nulli ka siis.

      allin on hea kuna laud tõmbene.

      good luck!

      Comment

      • juuretis
        FPP Pro
        • Jan 2011
        • 269

        #4
        Re: NL5 Flopi mängimine

        Noh ma ei kasuta mingit HEMi praegu, aga ise läksin ka siis allin aga kõik foldisid. Mõtlesin oleks olnud äkki parem callida ja siis kui nad turnil ka betiksid siis lükkaks allin, oleks saanud rohkem raha neilt :). Aga noh kui nii siis nii.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NL5 Flopi mängimine

          kui laud oleks olnud J62r, siis võiksid calli peale mõelda.
          nii drawisel laual ära slowplay, las vastased maksavad oma drawsid isuga

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: NL5 Flopi mängimine

            obv all-in.
            näen käest, et keegi ei callinud. Ära seepärast mõtle, et tegid midagi valesti ja oleks pidanud slowplayma(põhjused on juba eespool toodud)... mõtle sellele, et said riskivabalt päris kõvasti stacki :)

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: NL5 Flopi mängimine

              Algselt postitas con Vaata postitust
              isegi rea(nuts) vastu on sul 28% equityt riveriks full house saada ehk kokkuvõttes jääksid pmst nulli ka siis.
              Pigem ikka 35%. Aga jep, as played shove and it's not even close.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #8
                Re: NL5 Flopi mängimine

                õigus jep. kontrollisin enne enda posti, et täpne nr saada ja leidsin 28(mis tegelt on trips to fuller). set to fuller/nelik on siis 33.3 täpselt.
                siin igasuguseid:

                Comment

                Working...