NL10, TPTK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Valts
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 143

    #1

    NL10, TPTK



    Ootaks arvamusi selle käe kohta. Üldiselt, miks kohe all in? Sest et range sees on JT, QJ, KJ(millega suht ilmselt calliks kohe sellise liigutuse) ja terve persetäis pocketeid ka ja pf limp-calli tõttu ei oska suuremat pocketit ka oodata. Villiain on 9/4/2,1
  • wedoit
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 458

    #2
    Re: NL10, TPTK

    standard fold

    Comment

    • Valts
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 143

      #3
      Re: NL10, TPTK

      Algselt postitas wedoit
      standard fold
      käi str

      Comment

      • wedoit
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 458

        #4
        Re: NL10, TPTK

        Algselt postitas Valts
        käi str
        mmm

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: NL10, TPTK

          sinu re-reraise oli tema jaoks 100% bluff, niiet talle oli see ülikerge call. 10NL ei loobu mittekeegi oma kolmikust sellise paugutamisega.

          Comment

          • Valts
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 143

            #6
            Re: NL10, TPTK

            Algselt postitas alaska
            sinu re-reraise oli tema jaoks 100% bluff, niiet talle oli see ülikerge call. 10NL ei loobu mittekeegi oma kolmikust sellise paugutamisega.
            mis kolmik? ütle mulle üks leht mis on tema ranges ja sisaldab nelja?

            edit: tema käe oleks pidanud tegelikult ära varjama, sest kui vaadata tema range'i ja tegutsemist pf, siis ei saa ma mitte kuidagi teda JJ+ peale panna.

            Comment

            • wedoit
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 458

              #7
              Re: NL10, TPTK

              Algselt postitas Valts
              mis kolmik? ütle mulle üks leht mis on tema ranges ja sisaldab nelja?

              edit: tema käe oleks pidanud tegelikult ära varjama, sest kui vaadata tema range'i ja tegutsemist pf, siis ei saa ma mitte kuidagi teda JJ+ peale panna.
              obv QQ või KK

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #8
                Re: NL10, TPTK

                Algselt postitas Valts
                käi str

                Lmao

                Comment

                • Valts
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 143

                  #9
                  Re: NL10, TPTK

                  Algselt postitas Timpz

                  Lmao
                  käi str aswell

                  ehk siis ootaks asjalikke kommentaare

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: NL10, TPTK

                    Algselt postitas Valts
                    mis kolmik? ütle mulle üks leht mis on tema ranges ja sisaldab nelja?

                    edit: tema käe oleks pidanud tegelikult ära varjama, sest kui vaadata tema range'i ja tegutsemist pf, siis ei saa ma mitte kuidagi teda JJ+ peale panna.
                    Asi ei ole tema ranges vaid sinu ranges. Sina pöörasid oma käe blufiks, ta sai ilusti välistada, et sul ei ole kolmikut, mis teda võidab. Selle allin- iga saavutasid sa selle, et nõrgem käsi foldib ja tugevam callib.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: NL10, TPTK

                      Tähendab muidugi nõrgem käsi võib kah callida.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #12
                        Re: NL10, TPTK

                        Ta mingi nit nagu statside järgi aru saan. Sellised ainult nii mängivadki ehk siis limpcallivad ja check-callivad/raisevad flopis seega tuleks tähele panna selliste kahtlaste onklite käike ehk siis kui ta nii vähe käsi mängib siis vaevalt ta KJ oli. Ma ise panen need vennad alati notsidesse kirja ja siis karistan nad ära ainult setide ning str, kahe paariga jne. Kui nemad checkivad, mina ka checkin enne kui mul on käsi, mis neid biidib ning seejärel betin nad all-inini kus nad ei suuda oma monster paari maha panna. Samuti kui ei hiti siis võin vabalt lõpuni checkida. Tihti sellised vennad ootavad sinu tegutsemist ning checkivad ka riveril. Üsna lõbus lõpetada näiteks NL10-s pot 1$ juures kui oleks võinud kaotada 10$ agressiivse mänguga.
                        Ühesõnaga mul ei ole vaja valuet saada mingi niti vastu, sest negatiivset valuet võib sealt tulla liiga palju. Muidugi tal võisid ka paarid kuni 1010ni olla ehk siis setmining ning seega bet/foldiks ilmselt ära NITI vastu.

                        Samuti saan anda ühe NL4 käe niti vastu: http://www.pokerhand.org/?3618061

                        SD ajal ei saanud naeru pidama, tüüp säästis mind ning kinkis mulle mõne lisaeuro ning seel eest tuleb alati tänulik olla :) Ja ei saa salata, et selliseid on väga palju, kes ka suure paariga lihtsalt OOP olles terve tee check-callivad omades suurt monstrit ning ma mingi rea/masti nimel betin ning see mulle siis ilusasti välja makstakse.

                        NL10-s ka umbes sama käsi, kus turnis tekkis kahtlus ning riveril tundsin, et olen saanud biidi. http://www.pokerhand.org/?3727893
                        Veel paar slowplayd: http://www.pokerhand.org/?3717532 ja http://www.pokerhand.org/?3622452

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #13
                          Re: NL10, TPTK

                          Sellepärast ma üldse väldingi seal broke minemist sellise käega nagu AJ. Kui on veel paired board.

                          Comment

                          • gert23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #14
                            Re: NL10, TPTK

                            Algselt postitas Keiss

                            Samuti saan anda ühe NL4 käe niti vastu: http://www.pokerhand.org/?3618061
                            no nii lammast annab ikka otsida

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #15
                              Re: NL10, TPTK

                              Algselt postitas gert23
                              no nii lammast annab ikka otsida
                              Selliseid ime mägnijaid leidub ikka, kes ei oska tõsta.

                              Comment

                              Working...