NL100 multiway flopp, madal overpair ja saame fishilt raise.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL100 multiway flopp, madal overpair ja saame fishilt raise.

    Vastane on 36/21/inf 14kätt
    Kui suure teeksite cbeti? Ja mida raise peale teha?

    PokerStars - $1 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    LP: $100.00
    CO: $54.10
    BTN: $103.10
    SB: $78.25
    Hero (BB): $101.25
    UTG: $156.50
    UTG+1: $100.00
    MP: $105.00
    MP+1: $100.00

    SB posts SB $0.50, Hero posts BB $1.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero has T T

    UTG calls $1.00, fold, fold, fold, fold, CO calls $1.00, fold, SB calls $0.50, Hero raises to $7.00, UTG calls $6.00, CO calls $6.00, SB calls $6.00

    Flop: ($28.00, 4 players) 4 8 9
    SB checks, Hero bets $18.50, UTG raises to $39.00, 2folds, Hero??
    Last edited by k2snakalle; 16.07.11, 08:04.
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #2
    Re: NL100 multiway flopp, madal overpair ja saame fishilt raise.

    imo on see fold, kuna vastasel võivad olla ülekaardid fd-ga, ning lisaks vb oesd, mille vastu sa flippad pm või siis set, mille vastu oled kõvasti taga. callida ka väga ei taha,kuna on liiga palju kaarte mis teevad meie jaoks boardi veel halvemaks.
    käsi on ka väga vähe, nii et vastane pm täiesti tundmatu või on sul mingeid riide, et sa ta fishiks tembeldasid?

    /3 inimest nägi floppi peale sinu, ning tavaliselt kui keegi hakkab paugutama, siis ta on saanud väga tugevalt flopile pihta. pre utg l/c sisaldab üldjuhul poketpaari, või siis madalat sc, mis mõlemad said flopile väga tugevalt pihta.


    //ok, sellest infost võib jh järeldada, et ei ole kõige teravam pliiats.
    Last edited by 5gww; 16.07.11, 10:25.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: NL100 multiway flopp, madal overpair ja saame fishilt raise.

      no 14käe statsid (nii ja naa), PF UTG limp-call, 1tabler (see jäi kahjuks ennem märkimata)
      natukene ütleb ka flopi minraise+1,5bb, mida ma olen vaid fishide puhul näinud...ühegi regulari puhul siiani mitte.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL100 multiway flopp, madal overpair ja saame fishilt raise.

        Shohve peaks kergelt kasumlik olema kuna nii palju dead money sees. Täpset ranget võimatu anda, aga 2pair+ kuni drawni kõik võimalik. Aeg ajalt isegi mõni 9x ning ma usun, et lisades sellele imeväikse FE, siis tasub shoveda.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: NL100 multiway flopp, madal overpair ja saame fishilt raise.

          ja arvestades, et kui võtta rangeks vaid 89 ja setid siis on meil 21,7% eq veel
          Last edited by k2snakalle; 16.07.11, 10:39.

          Comment

          Working...