NL100 J6s nitfishi vastu, turnis call või raise?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL100 J6s nitfishi vastu, turnis call või raise?

    Vastane on 2tabler 13/7/inf 15kätt

    Kas floppi betite? Turnis call või raise?

    PokerStars - €1 NL (9 max) - Holdem - 7 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: €101.70
    UTG+1: €104.15
    MP: €41.50
    CO: €188.60
    Hero (BTN): €100.00
    SB: €97.50
    BB: €103.90

    SB posts SB €0.50, BB posts BB €1.00

    Pre Flop: (€1.50) Hero has J 6

    fold, fold, fold, fold, Hero raises to €2.50, SB raises to €6.00, fold, Hero calls €3.50

    Flop: (€13.00, 2 players) 6 5 K
    SB checks, Hero bets €8.00, SB calls €8.00

    Turn: (€29.00, 2 players) J
    SB bets €8.00, Hero?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL100 J6s nitfishi vastu, turnis call või raise?

    Mina betin floppi eesmärgiga tulistada kolm tänavat ja foldida välja kõik nõrgemad paarid. Turnil raisen ja lähen broke, sest ta line on nii ebaloogiline käele, mis meid biidiks. Teisalt ei taha, et ta näeks odavat riverit.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: NL100 J6s nitfishi vastu, turnis call või raise?

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mina betin floppi eesmärgiga tulistada kolm tänavat ja foldida välja kõik nõrgemad paarid. Turnil raisen ja lähen broke, sest ta line on nii ebaloogiline käele, mis meid biidiks. Teisalt ei taha, et ta näeks odavat riverit.
      Kas teed seda ka kui ntx board oleks seal praegu K 5 2 ehk meie jaoks complete miss flopp

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL100 J6s nitfishi vastu, turnis call või raise?

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        Kas teed seda ka kui ntx board oleks seal praegu K 5 2 ehk meie jaoks complete miss flopp
        Blet, ma FR ei tea aga HU-s regulari vastu bet-bet-bet (võtan vahest hoomaha, kui laud ei arene paremaks) ja fishi vastu checkin.

        Ma arvan, et ma esimene kord betiks, soodsa arengu korral (lauda ülekaardid T+) betin edasi, ebasoodsa korral rahunen maha. Kindlasti teen ka märkme, et kas ta check-foldis või check-callis vms.

        Nüüd kindlasti keegi tuleb küsima, et mis vahet on 65K ja K52 laual, et J6 mõlemal laual täielik pask. Vahe on väga suur - teisel laual võib meil olla pm. 0 outi, esimesel laual 5 outi.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: NL100 J6s nitfishi vastu, turnis call või raise?

          ma foldiks pre..

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL100 J6s nitfishi vastu, turnis call või raise?

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            ma foldiks pre..
            PF foldimine on paha-paha.

            Comment

            Working...