NL2 66Set vs re-raise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • N1x0n
    Jube Noob
    • Jun 2011
    • 155

    #1

    NL2 66Set vs re-raise

    PartyGaming - $0.02 NL - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG+1: $2.12
    MP: $2.00
    MP+1: $2.00
    LP: $2.61 75/6/AF6
    CO: $1.95
    Hero (BTN): $2.51
    SB: $2.06
    BB: $4.29
    UTG: $0.82

    SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

    Pre Flop: ($0.03) Hero has 6 6

    UTG raises to $0.06, fold, fold, fold, LP raises to $0.10, fold, Hero calls $0.10, fold, fold, UTG calls $0.04

    Flop: ($0.33, 3 players) K 6 Q
    UTG checks, LP bets $0.02, Hero raises to $0.28, fold, LP raises to $0.54, Hero`????? ,
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #2
    Re: NL2 66Set vs re-raise

    Ja milles küsimus on, kui fishi vastu seti hittisid ja võimalus on nuppe teha?

    Comment

    • Tyler Durden
      FPP Pro
      • Apr 2010
      • 270

      #3
      Re: NL2 66Set vs re-raise

      Siin pole muud, kui shove. Maas tõmbeid nii et halb hakkab.

      Comment

      • wanapagan
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 310

        #4
        Re: NL2 66Set vs re-raise

        Selles limiidis mina ei mõtlegi flopatud seti foldimise peale. Võimalus on pistan nupud sisse ja vaatan mis saab. Nagu ka nüüd. Lükkaksin nuppe.

        Comment

        • E-Kunn
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 261

          #5
          Re: NL2 66Set vs re-raise

          Nõustun teistega!

          Comment

          • N1x0n
            Jube Noob
            • Jun 2011
            • 155

            #6
            Re: NL2 66Set vs re-raise

            oolrait.. olin ise ka suht kindel ,et nupud sisse on õige tegu :D ..
            a selle fishi preflop raise hakkas häirima .. st tal pfr% nii väike enda vpip-i kohta .. JJ+ on kenasti selles ranges ..
            Mängu ajal enda tasemele kohaselt muidugi seda läbi ei hammustanud .. samas .. päris olekski ju foldinud .. 90 % settidest peavad :D


            edit: haa ofc on villu ranges veel AQ,AK,AA
            Last edited by N1x0n; 10.07.11, 12:40.

            Comment

            • wanapagan
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 310

              #7
              Re: NL2 66Set vs re-raise

              Ilmselt on see pfr ainult paarikümne mängitud käe tulemus ? Proovi statid mängust eemaldada. Usun, et teeb pigem head kui halba.
              Proovi mängida natuke aega ilma statideta straightforward mängida. Mängi oma käe väärtust sellisena nagu ta on.

              Comment

              • Naxer
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 345

                #8
                Re: NL2 66Set vs re-raise

                Et selle siia postitasid-tõenäoliselt seisid KK või QQ vastu ja said tappa? Ja soovid näha, kas keegi expert tuleb nüüd siin ja ütleb, et obv pidid foldima?! Kui nii oli, siis loomulikult pidid foldima. Igati loogiline ju, et ta KK või QQ-ga nii mängib.

                Ok, põhjendan ka veidi enda arvamust-muidu ranka asemel paneks bänni...lihtsalt lolli mula eest strateegiapostis. T.J Cloutier ütles kunagi lühidalt-don't fold sets...ja ta on päris hea mängija.

                Comment

                • N1x0n
                  Jube Noob
                  • Jun 2011
                  • 155

                  #9
                  Re: NL2 66Set vs re-raise

                  Jah .. Tahtsin targematelt kinnitust ,et seti fold oleks nõrk ..
                  Vastase mängu kohta tahaks nii öelda ,et NL2-s olen tabanud vastaseid lugematul kordadel nii mängimas AK-AQ-AA-KK-QQ-KQ Nimetatud naidetest ma lööks oma setiga üle poolte ..ja pikas perspektiivis peaks +ev olema jah..

                  tänud kõigile kes arvamust avaldasid

                  Comment

                  Working...