nl10 AT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ves
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 318

    #1

    nl10 AT

    PokerStars - $0.10 NL (9 max) - Holdem - 3 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (BTN): $10.06
    SB: $3.69
    BB: $6.18 46/29/inf/24

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has A T

    Hero raises to $0.30, SB calls $0.25, BB calls $0.20

    Flop: ($0.90, 3 players) 4 K A
    SB checks, BB bets $0.50, Hero calls $0.50, fold

    Turn: ($1.90, 2 players) Q
    BB bets $0.50, Hero calls $0.50

    River: ($2.90, 2 players) T
    BB bets $4.88 and is all-in, Hero ?
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #2
    Re: nl10 AT

    Turnis tõstaks 1.50 peale, as played, river fold

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #3
      Re: nl10 AT

      Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
      Turnis tõstaks 1.50 peale, as played, river fold
      +1

      Comment

      • DaBeat
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 404

        #4
        Re: nl10 AT

        turnis paneks 2$
        Last edited by DaBeat; 11.07.11, 08:58.

        Comment

        • Naxer
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 345

          #5
          Re: nl10 AT

          Kas flopis ei või tõsta? Call ei anna mingit infot, jätab edasi lõhkise küna ette. Nu hiljemalt tõstaks turnis ja ületõste peale oleks valmis shovema, midaiganes-TP+ royali draw ei ole naljaasi. Hea pokker on agressiivne pokker. River on muidugi masendav, eks seal fold...tal rida või ehk frustreerunud set ikka, mida Sa ei biidi kui ple just mingit spetsiifilist readi, et erilise spewmonkeyga tegu.

          Comment

          • 2ves
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2010
            • 318

            #6
            Re: nl10 AT

            Algselt postitas Naxer Vaata postitust
            Kas flopis ei või tõsta? Call ei anna mingit infot, jätab edasi lõhkise küna ette. Nu hiljemalt tõstaks turnis ja ületõste peale oleks valmis shovema, midaiganes-TP+ royali draw ei ole naljaasi. Hea pokker on agressiivne pokker. River on muidugi masendav, eks seal fold...tal rida või ehk frustreerunud set ikka, mida Sa ei biidi kui ple just mingit spetsiifilist readi, et erilise spewmonkeyga tegu.
            arvan, et flopis oleks võinud panna 1.40-1.50
            turnis 1.70-1.80

            aga as playd, siis turnis oleks pidanud tõesti tõstma.

            Comment

            Working...