nl10 KK vs AA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ves
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 318

    #1

    nl10 KK vs AA

    PokerStars - €0.10 NL (9 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: €10.00 13/9/2/636
    UTG: €11.25
    MP: €4.13
    Hero (CO): €10.00
    BTN: €7.20
    SB: €10.00

    SB posts SB €0.05, BB posts BB €0.10

    Pre Flop: (€0.15) Hero has K K

    fold, fold, Hero raises to €0.30, fold, fold, BB raises to €1.00, Hero raises to €2.70, BB raises to €10.00 and is all-in, Hero calls €7.30 and is all-in

    Flop: (€20.05, 2 players) T 9 J

    Turn: (€20.05, 2 players) 5

    River: (€20.05, 2 players) 3

    Lihtsalt enda südame rahuks tahaks kuulda erinevaid arvamusi
    niti vastu pf ai minemist KK-ga? Sest tegelikult ma tean ju et tal
    on top pocket käes. Lihtsalt vaata neid krdi state:)

    Luban, et rohkem sellist coolerit ei postita!
    Last edited by 2ves; 02.07.11, 20:36.
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #2
    Re: nl10 KK vs AA

    Ära põe! See nii standard nagu sital käimine. Aga kui sa saad niimoodi 3 x järjest, siis ka ära mine tilti! :D, sest teistpidi tuleb see ikka tagasi

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #3
      Re: nl10 KK vs AA

      Ma võin ju öelda mida sa kuulda tahad, aga kuna ma erinevatel hinnangutel teab mis suurepärane mängija ei ole, siis ei tasu mu juttu tõsiselt võtta.
      Kui käsi on piisavalt, ja oled kindel, et vastane on ka mõtlev mängija ja omab sinu kohta samasuguseid niti statte (oluline on siin muidugi 3bet stat) siis on teinekord täiesti õige foldida. Selline nit lähebki pre bustoks ainult KK+ ja viimasel ajal olen täheldanud, et isegi KK-ga võetakse vahel väga passiivne liin, nii et ees olla on üsna ebatõenäoline.

      Ilmselgelt see jutt kõvematele pokkerigurudele eriti korda ei lähe (see ju NL10, nuppe iga ilmaga) aga minu arvamus lihtsalt.

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #4
        Re: nl10 KK vs AA

        Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
        Ära põe! See nii standard nagu sital käimine. Aga kui sa saad niimoodi 3 x järjest, siis ka ära mine tilti! :D, sest teistpidi tuleb see ikka tagasi
        Kuidas see sulle tagasi tuleb, kui villane 3betib 2% ja pre bustoks läheb sellest tõenäoliselt poole vähemaga. Sinna range jääb ainult AA ja KK, millal see tagasi tulema hakkab?

        Edit: Mainin igaks juhuks ära, et mängin ise täpselt samade statidega...

        Comment

        • 2ves
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2010
          • 318

          #5
          Re: nl10 KK vs AA

          peale erinevaid kommentaare kujundan oma suhtumise. hetkel olen ka arvamuselt, et pigem tuleb leida leevendust tilt-ile, aga millise argumendiga. seda otsingi:)

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #6
            Re: nl10 KK vs AA

            Algselt postitas janek174 Vaata postitust
            Kuidas see sulle tagasi tuleb, kui villane 3betib 2% ja pre bustoks läheb sellest tõenäoliselt poole vähemaga. Sinna range jääb ainult AA ja KK, millal see tagasi tulema hakkab?

            Edit: Mainin igaks juhuks ära, et mängin ise täpselt samade statidega...
            Janek, tuleb palju mängida ja mitte põdeda KK vs AA vastu stäki kaotamist.

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #7
              Re: nl10 KK vs AA

              Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
              Janek, tuleb palju mängida ja mitte põdeda KK vs AA vastu stäki kaotamist.

              Äkki ma olengi liiga palju mänginud...

              Edit: Aga muidu on õigus, et see peab ikka hea read olema, et KK foldida.

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #8
                Re: nl10 KK vs AA

                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                Edit: Aga muidu on õigus, et see peab ikka hea read olema, et KK foldida.
                This

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: nl10 KK vs AA

                  Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                  Ma võin ju öelda mida sa kuulda tahad, aga kuna ma erinevatel hinnangutel teab mis suurepärane mängija ei ole, siis ei tasu mu juttu tõsiselt võtta.
                  Kui käsi on piisavalt, ja oled kindel, et vastane on ka mõtlev mängija ja omab sinu kohta samasuguseid niti statte (oluline on siin muidugi 3bet stat) siis on teinekord täiesti õige foldida. Selline nit lähebki pre bustoks ainult KK+ ja viimasel ajal olen täheldanud, et isegi KK-ga võetakse vahel väga passiivne liin, nii et ees olla on üsna ebatõenäoline.

                  Ilmselgelt see jutt kõvematele pokkerigurudele eriti korda ei lähe (see ju NL10, nuppe iga ilmaga) aga minu arvamus lihtsalt.
                  Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                  Kuidas see sulle tagasi tuleb, kui villane 3betib 2% ja pre bustoks läheb sellest tõenäoliselt poole vähemaga. Sinna range jääb ainult AA ja KK, millal see tagasi tulema hakkab?

                  Edit: Mainin igaks juhuks ära, et mängin ise täpselt samade statidega...
                  Kas ma saan õigesti aru, et sa soovitad siis 4-bet/foldida? Kui vastane 3-betib sind 2% ja 5-bet shoveb range'i, mille vastu sa oled 18:82 taga, siis on ju parem see 3-bet callida.

                  Comment

                  • 2ves
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 318

                    #10
                    Re: nl10 KK vs AA

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    Kas ma saan õigesti aru, et sa soovitad siis 4-bet/foldida? Kui vastane 3-betib sind 2% ja 5-bet shoveb range'i, mille vastu sa oled 18:82 taga, siis on ju parem see 3-bet callida.
                    kui vastane 3bet 3%, siis callid selle?
                    kuidas sa ise mängid sellise villase vastu?

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: nl10 KK vs AA

                      Algselt postitas 2ves Vaata postitust
                      kui vastane 3bet 3%, siis callid selle?
                      kuidas sa ise mängid sellise villase vastu?
                      Kui ta 3-betib 3%, näiteks JJ+;AK ja 5-bet shoveb KK+, siis ta foldib su 4-betile 76% kordadest ja shoveb 24%.

                      (0,76*1,05)-(0,24*2,7)=0,8-0,65=0,15bb kasum

                      Kui ma 4-betiks, siis ma tõstaks üldse €2.25-le, millega oleks 4-bet/foldimise kasum 0,25bb. Ma usun, et callides võidab rohkem raha.

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #12
                        Re: nl10 KK vs AA

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        Kui ta 3-betib 3%, näiteks JJ+;AK ja 5-bet shoveb KK+, siis ta foldib su 4-betile 76% kordadest ja shoveb 24%.

                        (0,76*1,05)-(0,24*2,7)=0,8-0,65=0,15bb kasum

                        Kui ma 4-betiks, siis ma tõstaks üldse €2.25-le, millega oleks 4-bet/foldimise kasum 0,25bb. Ma usun, et callides võidab rohkem raha.
                        Aga kuidas sellise venna vastu mängida KK, kui ise positsioonis oled. Kas on siin üldse mõtet KK 3bettida kui ta KK+ 4betib ja ülejäänu foldib (eeldades, et ka su enda statid on suht sarnased)? Lihtsalt maha callides saab reeglin veel cbeti ja on võimalus vastane flopis üle mängida. Peaks ehk kasumlikum olema?

                        Edit: 4bet/foldida ma kindlasti ei soovita, pigem 3bet callida jah (sõnastasin vähe valesti ennast vb).

                        Comment

                        Working...