NL30 JQs combodraw vs. NIT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #1

    NL30 JQs combodraw vs. NIT

    Niisiis järjekordne draw käsi.
    Vastas on tavaline TAG 12/6/2.4 - 2.4K käsi

    Kuidas mängite?

    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG fiever ($36.39)
    UTG+1 jarod111 ($6.02)
    MP1 Skurde95400 ($30)
    MP2 Deonisos ($28.28)
    CO farik666 ($40.84)
    BTN titi77380 ($16.59)
    SB tinmar30 ($50.09)
    BB Hacman76 ($7.58)

    Pre-Flop: ($0.45, 8 players) farik666 is CO J Q
    3 folds, Deonisos raises to $0.90, farik666 calls $0.90, 3 folds

    Flop: 9 A 10 ($2.25, 2 players)
    Deonisos bets $1.65, farik666 ???
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL30 JQs combodraw vs. NIT

    setid, 2paari, AQ+ sul on 50% equityt. Sa ei saa seda kätt valesti mängida. Ühesõnaga tee, mis tahad. Flopis stackoff on lollikindel, callides jällegi drawd transparent.

    Sellise niti vastu meeldib callida, loosema vastu stackiks flopis.

    Comment

    • 2ves
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2010
      • 318

      #3
      Re: NL30 JQs combodraw vs. NIT

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      setid, 2paari, AQ+ sul on 50% equityt. Sa ei saa seda kätt valesti mängida. Ühesõnaga tee, mis tahad. Flopis stackoff on lollikindel, callides jällegi drawd transparent.

      Sellise niti vastu meeldib callida, loosema vastu stackiks flopis.
      vabandust, aga mul ei kliki see käsi ära.
      Kas mängikisid lõpuni selle käega?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: NL30 JQs combodraw vs. NIT

        vastan ranka eest, jah flopis võid julgelt mängida, ka callida(AI), kõikide nuppude peale.
        Mulle isiklikult meeldib call sellises olukorras rohkem kui raise, raisedes jääb imo natuke liiga imelik stack ülejäänud tänavateks (kui just vastane ei jami ja flopil rahad sisse lähevad). Oleks raha või vastaseid rohkem keskel poleks mul agressiivse lähenemise vastu midagi.
        Last edited by KristjanLaas; 30.06.11, 10:01.

        Comment

        • 2ves
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2010
          • 318

          #5
          Re: NL30 JQs combodraw vs. NIT

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          vastan ranka eest, jah flopis võid julgelt mängida, ka callida(AI), kõikide nuppude peale.
          Mulle isiklikult meeldib call sellises olukorras rohkem kui raise, raisedes jääb imo natuke liiga imelik stack ülejäänud tänavateks (kui just vastane ei jami ja flopil rahad sisse lähevad). Oleks raha või vastaseid rohkem keskel poleks mul agressiivse lähenemise vastu midagi.
          timm komm. tänud.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL30 JQs combodraw vs. NIT

            Algselt postitas 2ves Vaata postitust
            vabandust, aga mul ei kliki see käsi ära.
            Kas mängikisid lõpuni selle käega?
            All-in ei ole kunagi vale, sest sul on nii jõhker equityt selle käes, variatsioon läheb suureks. Kuna ta nit ja folding equityht vähem siis seetõttu callin.

            Comment

            Working...