NL25 KK boardil AAx

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #1

    NL25 KK boardil AAx

    UTG+1 ($25)
    MP1 ($10.50)
    MP2 ($25)
    CO ($23.91) 21/14/inf/14hands
    Hero (Button) ($25)
    SB ($23.09)
    BB ($25)
    UTG ($34.52)

    Preflop: Hero is Button with K, K
    4 folds, CO bets $0.85, Hero raises $2.50, 2 folds, CO calls $1.65

    Flop: ($5.35) A, A, 4 (2 players)
    CO bets $3.66, Hero

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #2
    Re: NL25 KK boardil AAx

    wp

    Comment

    • 2ves
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2010
      • 318

      #3
      Re: NL25 KK boardil AAx

      tundub, et paremat liini polegi

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: NL25 KK boardil AAx

        ei jäte jonni - preflop 3betiks tiba suuremalt

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL25 KK boardil AAx

          Call-Call-Call kuniks oled broke. Ei leia ühtegi põhjust miks peaks solid mängija value peale sellise laini võtma ja fishi puhul näed samuti tohutult bluffe.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: NL25 KK boardil AAx

            Kui callima minna, siis ma vähemalt 2 tänavat calliks kindlasti.

            Comment

            • 2ves
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2010
              • 318

              #7
              Re: NL25 KK boardil AAx

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Call-Call-Call kuniks oled broke. Ei leia ühtegi põhjust miks peaks solid mängija value peale sellise laini võtma ja fishi puhul näed samuti tohutult bluffe.
              kuidas siis mängiksid?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL25 KK boardil AAx

                Algselt postitas 2ves Vaata postitust
                kuidas siis mängiksid?
                Ütlesin ju, et callin ta maha.

                Comment

                • 2ves
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2010
                  • 318

                  #9
                  Re: NL25 KK boardil AAx

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ütlesin ju, et callin ta maha.
                  vabanda, lihtsalt nii ruuki, et ei osanud eelmisest sinu kommentaarist välja lugeda.
                  "Ei leia ühtegi põhjust miks peaks solid mängija value peale sellise laini võtma"
                  No aga vastasel ehk AQ või AK-ga callib 3beti? Millega ta callib 3beti?

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #10
                    Re: NL25 KK boardil AAx

                    Algselt postitas 2ves Vaata postitust
                    vabanda, lihtsalt nii ruuki, et ei osanud eelmisest sinu kommentaarist välja lugeda.
                    "Ei leia ühtegi põhjust miks peaks solid mängija value peale sellise laini võtma"
                    No aga vastasel ehk AQ või AK-ga callib 3beti? Millega ta callib 3beti?
                    Ta mõtles, et iga normaalne vastane ei üritaks 3 streeti valuebarreldada nutsiga (AQ+) vaid võtaks miski fancyma liini.
                    Samas ise mängin ka 25NL ja foldin turni rahulikult. Ma ei oska korralikku põhjendust tuua, aga mõtlen umbes nii, et niikaua kui ma mikros olen, siis ma kujutan endale ette, et selliseid bluffe ei tehta ja üritan võimalikult abc mängu teha, mängides justkui nagu "fieldi" vastu. Tundub, et nii läheb asi kõige valutumalt. Võibolla on see massive leak..
                    Arvan ka seda, et praegused midstakes mängijad siin foorumis ei ole kursis sellega, kui nitisteks mikrolimiidid tänapäeval kujunenud on. See pre KK foldimise teema näitas hästi seda imo..

                    Comment

                    • 2ves
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 318

                      #11
                      Re: NL25 KK boardil AAx

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Ta mõtles, et iga normaalne vastane ei üritaks 3 streeti valuebarreldada nutsiga (AQ+) vaid võtaks miski fancyma liini.
                      Samas ise mängin ka 25NL ja foldin turni rahulikult. Ma ei oska korralikku põhjendust tuua, aga mõtlen umbes nii, et niikaua kui ma mikros olen, siis ma kujutan endale ette, et selliseid bluffe ei tehta ja üritan võimalikult abc mängu teha, mängides justkui nagu "fieldi" vastu. Tundub, et nii läheb asi kõige valutumalt. Võibolla on see massive leak..
                      Arvan ka seda, et praegused midstakes mängijad siin foorumis ei ole kursis sellega, kui nitisteks mikrolimiidid tänapäeval kujunenud on. See pre KK foldimise teema näitas hästi seda imo..
                      tänud.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #12
                        Re: NL25 KK boardil AAx

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        Ta mõtles, et iga normaalne vastane ei üritaks 3 streeti valuebarreldada nutsiga (AQ+) vaid võtaks miski fancyma liini.
                        Samas ise mängin ka 25NL ja foldin turni rahulikult. Ma ei oska korralikku põhjendust tuua, aga mõtlen umbes nii, et niikaua kui ma mikros olen, siis ma kujutan endale ette, et selliseid bluffe ei tehta ja üritan võimalikult abc mängu teha, mängides justkui nagu "fieldi" vastu. Tundub, et nii läheb asi kõige valutumalt. Võibolla on see massive leak..
                        Arvan ka seda, et praegused midstakes mängijad siin foorumis ei ole kursis sellega, kui nitisteks mikrolimiidid tänapäeval kujunenud on. See pre KK foldimise teema näitas hästi seda imo..
                        +miljon!

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL25 KK boardil AAx

                          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                          Arvan ka seda, et praegused midstakes mängijad siin foorumis ei ole kursis sellega, kui nitisteks mikrolimiidid tänapäeval kujunenud on. See pre KK foldimise teema näitas hästi seda imo..
                          Yeah right. Miks sul üldse on olemas võrdlusmoment praeguse ja 'kunagise' microstakes mängude vahel? Oled mitu aastat micros nühkinud? Games are dead, lol.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #14
                            Re: NL25 KK boardil AAx

                            Mina olen 1,5 aastat mikros nühkinud ja kogemus on selline, et odavam on uskuda.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: NL25 KK boardil AAx

                              Algselt postitas Konso Vaata postitust
                              Mina olen 1,5 aastat mikros nühkinud ja kogemus on selline, et odavam on uskuda.
                              Minu kommentaar polnud üldse käe kohta, vaid suhtumise kohta, et kõik on nii raskeks läinud. Mul endal ei lähe ka viimasel ajal roosiliselt, aga süüdi olen selles ainult mina, mitte mängud pole rasked ja muud hädad.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...