NL100 AK tõmbame flushi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #1

    NL100 AK tõmbame flushi

    Kas call on siin hea? või näeme liiga tihti vastas setti?
    17/12 af 3.0 fq 50%

    Full Tilt - $1 NL - Holdem - 8 players

    UTG: $101.00
    UTG+1: $134.65
    MP: $100.00
    Hero (MP+1): $122.25
    CO: $123.50
    BTN: $195.65
    SB: $98.30
    BB: $134.40

    SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero has A K

    fold, fold, MP raises to $3.00, Hero calls $3.00, fold, fold, fold, fold

    Flop: ($7.50, 2 players) K 9 5
    MP bets $6.00, Hero raises to $17.00, MP raises to $97.00 and is all-in
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL100 AK tõmbame flushi

    palju sa muidu sellisel boardil bluffid?
    Kui käib meta, siis raise to 17$ on hea, sest saad sitematelt valuet ja vahest ka pushi.

    Kui mingi standard regular kellega madistamist pole olnud, siis ma callin flopis-turnis ja revaluate river...kui checkib siis riveris betin kindlasti.
    Minu arust saab rohkem valuet niimoodi kui flopil raisedes.

    As played..pole aimugi,käes olles calliks kindlasti- pikemalt mõeldes, siis ma ei teagi.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: NL100 AK tõmbame flushi

      Calliks ära. 6 combot sette, kui ta juba QQ ärtuga lammutaks siin, siis oleksid 50/50 selle ja settide range vastu.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #4
        Re: NL100 AK tõmbame flushi

        Mu arust dream-flop ju ? Call ikka 99% ju ?

        Comment

        • Tupsik
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 497

          #5
          Re: NL100 AK tõmbame flushi

          3bet for value pre.

          Seal on call, sest vaevalt, et tal ainult setid. Kui lisame 55 ja 99 kõrvale kasvõi KxQh/QxQh on meil oddsid calliks + on seal veel lisaks teisigi käsi.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL100 AK tõmbame flushi

            Call flop.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            Working...