NL10 JJ, Hero liin

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1

    NL10 JJ, Hero liin

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    5 Players

    Stacks:
    UTG ($10)
    CO ($10.93) 24/15/inf/42(hands)/fold to 3bet 0% /
    BTN ($4)
    Hero (SB) ($10.27)
    BB ($4.23)

    Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is SB J J
    1 fold, CO raises to $0.30, 1 fold, Hero raises to $0.95, 1 fold, CO calls $0.65

    Flop: 10 10 7 ($2, 2 players)
    Hero bets $1.30, CO raises to $2.60, Hero goes all-in $9.32

    Tegemist ei olnud just parima mängijaga, kuidas mängiksite ?
  • saugakarel
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 288

    #2
    Re: NL10 JJ, Hero liin

    tõsta pre natuke rohkem u 12 bb peale kuna oled OOP ja kui sa seal märkisid ka et fold to 3bet on 0%, aga see olematu käte arv ka. Flopi betiks ka suuremalt ning läheks samuti allinni.

    Comment

    • E-Kunn
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 261

      #3
      Re: NL10 JJ, Hero liin

      Call oleks väga väga paha, Fold to weak, et siis ship it, IMO!
      Flopi betiks jh kuskil 1.5 või 1.6$

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #4
        Re: NL10 JJ, Hero liin

        naah..tableninja võlud sellised. Panen suuremaks kohe, ty!

        Comment

        • Strateeg
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2009
          • 303

          #5
          Re: NL10 JJ, Hero liin

          Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
          Call oleks väga väga paha, Fold to weak, et siis ship it, IMO!
          Flopi betiks jh kuskil 1.5 või 1.6$
          Selgita palun, miks 3/4 v suurem cbet sellel boardil ja selle vastasega või ka üldiselt on parem, kui 2/3? Samuti küsimus laiemale ringile, mis rangele vastase panete (saan aru et ship on 4 value)?

          Comment

          • E-Kunn
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 261

            #6
            Re: NL10 JJ, Hero liin

            Miks on vaja odavalt anda järgmist kaarti, sest me ei taha ju väga seda näha milleks võib olla näiteks poti või pilt. See on minu arvamus, ärge maha lööge kui eksin!:D

            Comment

            Working...