nl10 KK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ves
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 318

    #1

    nl10 KK

    PokerStars - $0.10 NL (9 max) - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (SB): $12.54
    BB: $19.27
    UTG: $3.25
    UTG+1: $3.51 27/2/3/83
    MP: $9.76
    MP+1: $13.49
    CO: $11.53
    BTN: $2.72

    Hero posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has K K

    fold, UTG+1 calls $0.10, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.50, fold, UTG+1 calls $0.40

    Flop: ($1.10, 2 players) 8 5 Q
    Hero bets $0.85, UTG+1 raises to $3.01 and is all-in, Hero ?
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: nl10 KK

    100% fistpump call sellise stacki ja mängija vastu. Siin on lihtsalt nii palju käsi mis tal olla võib. alustades igasugustest AQ, A8, QK jne jne kätest.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: nl10 KK

      call loomulikult

      Comment

      • 2ves
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2010
        • 318

        #4
        Re: nl10 KK

        suhteliselt hea tundega callisingi õnneks. ja vastas oli AA:)

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: nl10 KK

          s*tt lugu, järgmised xxx korda on kehvem käsi.

          Comment

          • armand0
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 358

            #6
            Re: nl10 KK

            Ma ei näe pointi sellise käe postitamisel.


            Seal on call 100% ajast.

            Comment

            • 2ves
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2010
              • 318

              #7
              Re: nl10 KK

              Algselt postitas armand0 Vaata postitust
              Ma ei näe pointi sellise käe postitamisel.


              Seal on call 100% ajast.
              vabandan kui liiga mõttetu tundus. Sain lihtsalt kindlust sellist ekäte osas. Edaspidi ei postita selliseid käsi. Peace.

              Comment

              Working...