NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1

    NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players

    Stacks:
    UTG ($10.97)
    UTG+1 ($10)
    MP1 ($10.15)
    MP2 ($12.38)
    Hero (CO) ($11.02)
    BTN ($9.85)
    SB ($10.27)
    BB ($10.71) 24/15/8.0/ 34kätt

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is CO J A
    4 folds, Hero raises to $0.30, BTN calls $0.30, 1 fold, BB calls $0.20

    Flop: J 6 2 ($0.95, 3 players)
    BB checks, Hero bets $0.60, BTN folds, BB raises to $1.80, Hero

    Lihtne küsimus: Kas callime ja herocallime ka järgmised tänavad? Või see on easy fold?
  • Pudgehook
    Jube Noob
    • Apr 2010
    • 190

    #2
    Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

    Mis ta AF tänavate kaupa on?

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #3
      Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

      Liiga vähe käsi vastase kohta. Kui NL10 mängisin siis flopil c/r oli sett tihti. Foldiks.

      Comment

      • Sebastian_du
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 232

        #4
        Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

        Mina paneks otsa. Sest TPTK foldimine isegi c/r tundub natuke nõrk. Samas kui me flatime siis on väga vähe häid turne/riverid ja turnis paneb ta nii et na juurde(va A ja K puhul võibolla) See on täpselt selline "nii nõrk flop et cbet on 100% seega c/r seda oma 88 stiilis" mäng imo

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #5
          Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

          Hea note saad ka igal juhul.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

            Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
            Mis ta AF tänavate kaupa on?
            Replayer paneb hetkel näkku ja ei saagi vaadata:/
            Algselt postitas Konso Vaata postitust
            Liiga vähe käsi vastase kohta. Kui NL10 mängisin siis flopil c/r oli sett tihti. Foldiks.
            Endal OLI täpselt sama mõte!
            Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
            Mina paneks otsa. Sest TPTK foldimine isegi c/r tundub natuke nõrk. Samas kui me flatime siis on väga vähe häid turne/riverid ja turnis paneb ta nii et na juurde(va A ja K puhul võibolla) See on täpselt selline "nii nõrk flop et cbet on 100% seega c/r seda oma 88 stiilis" mäng imo
            Võtan kuulda ja proovin järgmine kord, samas siis oleme juba pot committed?
            Algselt postitas Konso Vaata postitust
            Hea note saad ka igal juhul.
            +1, saingi.

            Comment

            • 2ves
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2010
              • 318

              #7
              Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

              Algselt postitas Konso Vaata postitust
              Liiga vähe käsi vastase kohta. Kui NL10 mängisin siis flopil c/r oli sett tihti. Foldiks.
              seiniste puudulike teadmistega ja väheste kogemustega haistan, et c/r on seti hittimine

              Comment

              • 2ves
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2010
                • 318

                #8
                Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

                seega fold ja elu lihtsam

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

                  Algselt postitas 2ves Vaata postitust
                  seega fold ja elu lihtsam
                  ära nii mõtle, muidu jäädki microsse nagu mina

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

                    Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
                    Mina paneks otsa. Sest TPTK foldimine isegi c/r tundub natuke nõrk. Samas kui me flatime siis on väga vähe häid turne/riverid ja turnis paneb ta nii et na juurde(va A ja K puhul võibolla) See on täpselt selline "nii nõrk flop et cbet on 100% seega c/r seda oma 88 stiilis" mäng imo
                    otsa panek on kõige lollim variant siin. mis halvad turnid, riverid? näed flopil tõmbeid? fold ei ole paha ja callida flop, vaadata edasi pole ka kõige hullem. mistahes käsi sel vennal on - igatahes väga halvasti mängitud tema poolt. oleks venna AF seni mõistlikkuse piirides, foldiksin.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #11
                      Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

                      ma calliks siin enamasti ja reevaluateks turni. miks ta peaks setti sellel flopil raisema? board on ülidry, pole ühtegi tõmmet ega midagi, mis siin kinni maksaks ta seti v.a ülepaar. Pigem on siin ta ranges tihtilugu käed, mida me beadime(random blufid, nõrgemad paarid). Kui turnis barreldab edasi, siis vist annaksin alla, kui ette checkib, siis checkiks järele for pot control ja calliks iga mõistliku beti riveris/vbetiks ise. Raise on kindla peale kõige halvem liigutus siin, sest me ei saa paremaid käsi foldima ja väga vähestelt halvematelt kätelt saame valuet.

                      Comment

                      • 2ves
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2010
                        • 318

                        #12
                        Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        otsa panek on kõige lollim variant siin. mis halvad turnid, riverid? näed flopil tõmbeid? fold ei ole paha ja callida flop, vaadata edasi pole ka kõige hullem. mistahes käsi sel vennal on - igatahes väga halvasti mängitud tema poolt. oleks venna AF seni mõistlikkuse piirides, foldiksin.
                        kuidas väga halvasti mängitud?
                        kui ta foldis 3betile, siis on okeilt ju mängitud?
                        me ei tea ju kuidas see tegelikult lõpuni mängiti.

                        Comment

                        • 2ves
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 318

                          #13
                          Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

                          Algselt postitas donkament Vaata postitust
                          ma calliks siin enamasti ja reevaluateks turni. miks ta peaks setti sellel flopil raisema? board on ülidry, pole ühtegi tõmmet ega midagi, mis siin kinni maksaks ta seti v.a ülepaar. Pigem on siin ta ranges tihtilugu käed, mida me beadime(random blufid, nõrgemad paarid). Kui turnis barreldab edasi, siis vist annaksin alla, kui ette checkib, siis checkiks järele for pot control ja calliks iga mõistliku beti riveris/vbetiks ise. Raise on kindla peale kõige halvem liigutus siin, sest me ei saa paremaid käsi foldima ja väga vähestelt halvematelt kätelt saame valuet.
                          timm analüüs:)

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #14
                            Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

                            Algselt postitas 2ves Vaata postitust
                            kuidas väga halvasti mängitud?
                            kui ta foldis 3betile, siis on okeilt ju mängitud?
                            me ei tea ju kuidas see tegelikult lõpuni mängiti.
                            Eesti keeles mõtles pastilaa vast, et villaini poolt halvasti mängitud.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #15
                              Re: NL10 AJ, flopil TPTK saab c/r

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Eesti keeles mõtles pastilaa vast, et villaini poolt halvasti mängitud.
                              Kui eeldada, et villan raiseb siin nutsiga- setid/overid siis see on väga kehv liin. Board ülikuiv, siin võiks reeglina sette flattida. Raisedes setiga ajab ta vastase callimisrange väga kitsaks(jääb value võtmata päris suurelt osalt kätelt). raisedes overiga repib ta esiteks oma kätt üle- jätkavad tihtipeale tugevamad(sinu nitisema image vastu) ja jääb jällegi value lauda.

                              Korraliku fishi vastu võib see olla ehk ka okei liin.

                              Ise tahaks F flattida, turnis mingi retardbeti calliks, normaalselt paneb siis peab foldima.

                              Comment

                              Working...