NL25 riveris võtame valuet??

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tervist
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 49

    #1

    NL25 riveris võtame valuet??

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($3.88)
    UTG+1 ($13.19)
    MP1 ($29.63)
    MP2 ($8.65)
    Hero (CO) ($26.22)
    Button ($59.76)
    SB ($29.12) 506 kätt 13/9/4.3 fold to c-bet 45%
    BB ($26.45)

    Preflop: Hero is CO with Q, K
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, 2 folds, Hero bets $1.25, 1 fold, SB calls $1.15, BB calls $1, UTG+1 calls $1

    Flop: ($5) K, Q, 4 (4 players)
    SB checks, BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $3.25, SB calls $3.25, 2 folds

    Turn: ($11.50) 7 (2 players)
    SB checks, Hero bets $7, SB calls $7

    River: ($25.50) 4 (2 players)
    SB checks, Hero ???

    Total pot: $25.50
  • E-Kunn
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 261

    #2
    Re: NL25 riveris võtame valuet??

    Jätkaks samat liini, kuna sul on 14 midagi dollarit alles siis all-in! Sind beadivad ju KK, QQ, 77, AA. Ja ma arvan et neid käsi oleks ta 3-betinud. Kui mingi ime läbi tal tõesti see 4 on siis cooler. Siin on siiski niipalju käsi mida sa beadid ja minuarust kui sa riveris mingi väikse beti teed ja endale mõne daala alles jätad, tundub vastasele just tugevamana kui shove. Võibolla oleks flopi ja turni bet size veits suuremad võinud olla, arvestades et ta eriti ei foldi c-betile, siis oleks riveris veel lihtsam.

    Comment

    • Pudgehook
      Jube Noob
      • Apr 2010
      • 190

      #3
      Re: NL25 riveris võtame valuet??

      aq/ak jääb ta 3bet range sisse.Ilmselt mingi kj saaks ainult valuet ja seda ka mitte palju.Betiks pool poti ilmselt riveris.Üsna kindel ,et sb oli draw peal.

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #4
        Re: NL25 riveris võtame valuet??

        Miks ei peaks valuet võtma? Said c/r otsa nutsi käest ja seepärast postitasid käe, et äkki tegid midagi valesti?

        Comment

        • Murdock
          Grinder
          • Jun 2010
          • 690

          #5
          Re: NL25 riveris võtame valuet??

          Ma ise riveris laseks ajal tiksuda ja betiks mingi 4$-5$,et saada nõrkadelt kätelt calli.

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #6
            Re: NL25 riveris võtame valuet??

            KK QQ AA ja AKga oleks ta pre otsa pannud raudselt. Paardunud board küll hirmutab aga ainukesed vähegi loogilised käed, mis sind võidavad on 77 ja 44. Ja nüüd sinu küsimusest. Ainukesed käed kes sind riveril 13/9 poisi poolt callivad ongi 44, 77 ja KQ niiet valuet ma siin enam ei näe.
            Last edited by Konso; 21.06.11, 11:35.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: NL25 riveris võtame valuet??

              kuna kõik drawd panid mööda, siis paneks mingi väikseb beti ( ei shoveks ). Paneks nii väikse beti, millest tai saa ära öelda :D

              Comment

              • Tervist
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 49

                #8
                Re: NL25 riveris võtame valuet??

                Algselt postitas Konso Vaata postitust
                KK QQ AA ja AKga oleks ta pre otsa pannud raudselt. Paardunud board küll hirmutab aga ainukesed vähegi loogilised käed, mis sind võidavad on 77 ja 44. Ja nüüd sinu küsimusest. Ainukesed käed kes sind riveril 13/9 poisi poolt callivad ongi 44, 77 ja KQ niiet valuet ma siin enam ei näe.
                Aga kui tal oleks olnud 44, siis oleks ta mulle kindlasti flopis otsa keevitanud, kuna FD ja SD on mõlemad lauas ju. Ja samas 77 turnil oleks ta samamoodi otsa pannud. Ei usu et selline 13/9 villane eriti slowplayb.

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #9
                  Re: NL25 riveris võtame valuet??

                  Aga mis kehvemad käed sind siis callivad? Mis käelt sa tahad valuet võtta? Väga paljud checkivad oma setti flopis ja nähes, et vastane panustab checkivad oma setiga ka turni järgi. Mina paneks ta ka draw peale aga valuet ma enam ei näe :D

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #10
                    Re: NL25 riveris võtame valuet??

                    Algselt postitas Konso Vaata postitust
                    KK QQ AA ja AKga oleks ta pre otsa pannud raudselt. Paardunud board küll hirmutab aga ainukesed vähegi loogilised käed, mis sind võidavad on 77 ja 44. Ja nüüd sinu küsimusest. Ainukesed käed kes sind riveril 13/9 poisi poolt callivad ongi 44, 77 ja KQ niiet valuet ma siin enam ei näe.
                    AK'st oleme ees ju. 77 pole isegi villaini ranges pärast floppi ning 44 ongi ainuke käsi, mida mõned lõpuni siin slowplayvad. Ning K4 ja Q4 ma ka ei usu, et SB callib PRE.

                    Comment

                    • Tervist
                      Julm Donk
                      • Feb 2010
                      • 49

                      #11
                      Re: NL25 riveris võtame valuet??

                      Käed millelt valuet võtta oleks AK kuna river tõi talle kaks paari top kickeriga või kui läks oma KJ lolliks, siis sealt loomulikult ka.

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #12
                        Re: NL25 riveris võtame valuet??

                        Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                        AK'st oleme ees ju. 77 pole isegi villaini ranges pärast floppi ning 44 ongi ainuke käsi, mida mõned lõpuni siin slowplayvad. Ning K4 ja Q4 ma ka ei usu, et SB callib PRE.
                        Nii ta on, öö otsa magamata olen, ei teagi kust selle 77 sinna leidsin :D

                        AK-ga paneb ta pre otsa.

                        Ainuke kust mõned dollarid võid saada ongi KJ käest. Võib-olla olekski õige panna mingi 3-4 taala aga mina checkin järgi sellises kohas. Leak?

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #13
                          Re: NL25 riveris võtame valuet??

                          Palju SB 3b pre on. palju SB call open/vpip. palju sa stealid, palju ta stealile foldib?

                          Arvestades ta AF siis 4way flopil paneb ta sellisel suited-connected boardil setiga 90% ajast otsa(lisaks tuli R teine 4 ja see on pmst 1% vm, et tal 44 on), lisaks normaalne regular foldib SB pealt 44 lp avaja vastu(erand kui BB/utg on vaal). AK oleks ta pre 3bettinud tõenäoliselt, AQo mis ei 3b kahte barrelit sinu vastu reeglina ei calliks(eeldan et mingi nit-tag oled).

                          Ta on esimene callija seega päris igasugust suited-connected sodi tal ranges olla ei tohiks. Oleneb sellest ka pisut kes BB/utg on aga üldiselt mingit MW sodi tal siin 95% ajast pole.


                          pmst made handidest repib ta siin põhiliselt ainult KJ mis on ka veits kahtlane(FD on maas, seega vb ta eriti respekti ei anna). 6.5$-9$ valueka teeks, sest ta ei repi siin mitte midagi tugevamat(oleme biit 44, 77(täiesti unreal), muu on pmst võimatu).
                          Last edited by con; 21.06.11, 14:58.

                          Comment

                          • Tervist
                            Julm Donk
                            • Feb 2010
                            • 49

                            #14
                            Re: NL25 riveris võtame valuet??

                            3b Pre SB-lt on 6%. Fold to steal 78%. Calling from SB 0 ja minu enda steal CO on 21%. Igatahes ma checkisin järgi. Näitas AK.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: NL25 riveris võtame valuet??

                              Noajh. väga wierd play ta poolt siis. Oleksid siiski saanud max value kätte kuid jah ideaalis peaks ta sulle midagi muud näitama.

                              Comment

                              Working...