NL200 lihtne küsimus AA 3b pot

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL200 lihtne küsimus AA 3b pot

    Villain 19/17 fold to 3bet 2/3st. 100 kätt. Mängu ajal jõudsin PTRI ka vaadata: http://www.pokertableratings.com/sta...earch/eggspoon

    Mis range panete villainile? Callime, eks?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    UTG ($473.90)
    UTG+1 ($236)
    MP1 ($85)
    MP2 ($448.40)
    MP3 ($207.55)
    CO ($217.50)
    Hero (Button) ($200)
    SB ($219.90)
    BB ($200)

    Preflop: Hero is Button with A, A
    5 folds, CO bets $6, Hero raises to $19, 2 folds, CO calls $13

    Flop: ($41) 2, 10, 4 (2 players)
    CO checks, Hero bets $21, CO raises to $54, Hero calls $33

    Turn: ($149) 3 (2 players)
    CO bets $134, hero?
    Fullstacks have more fun.
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #2
    Re: NL200 lihtne küsimus AA 3b pot

    Ei raiska aega vastasele mingisuguse range mõtlemise peale, obv snapcall.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #3
      Re: NL200 lihtne küsimus AA 3b pot

      Väike raise flopil ja shove turnil. 3betile paistab, et on varem isegi suutnud loobuda, ma arvan, et siin on enamjaolt nt TT-QQ, vahel harva midagi muud. Laud on nii kuiv ja ta mängib seda for value, kuid siiski ilmselt on siin aeg-ajalt ka mingeid bluffe, kuid ma ei oska pakkuda kui tihti. Ilmselt calliksin siiski, sest ta võib siin valuet võtta ka sitemaga, aga kui tihti, ei tea.

      equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 20.909% 20.91% 00.00% 828 0.00 { QQ-TT }
      Hand 1: 79.091% 79.09% 00.00% 3132 0.00 { AA }

      Lisaks võib siin olla igast muud nodi, seega call paistab nagu obv.


      Isegi kui panna rangeks TT+, 22, 44 on call obv, kuid ma ei tea, kas ta calliks 3beti 22,44, samas ei tea ka, kas calliks KK, AA, QQ jms. Kuid erinevad võimalused tuleb ikkagi läbi kaaluda.

      equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 32.468% 30.68% 01.79% 2268 132.00 { TT+, 44, 22 }
      Hand 1: 67.532% 65.75% 01.79% 4860 132.00 { AA }

      Lisaks võib ta siin igast sitaga balanseerida või jumal teab, mis metat teha.

      Kokkuvõttes: call
      Last edited by HU grinder; 09.06.11, 18:10. Põhjus: stove

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #4
        Re: NL200 lihtne küsimus AA 3b pot

        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
        Ei raiska aega vastasele mingisuguse range mõtlemise peale, obv snapcall.
        Nii on.

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #5
          Re: NL200 lihtne küsimus AA 3b pot

          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
          Nii on.
          on

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #6
            Re: NL200 lihtne küsimus AA 3b pot

            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
            on
            +1

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: NL200 lihtne küsimus AA 3b pot

              Saate vast isegi aru, et ma ei foldinud, aga vahepeal on hea teiste käest üle küsida kui väike kahtlus sees, et mitte result-oriented olla. :)
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: NL200 lihtne küsimus AA 3b pot

                wild guess.. imes TTga ära ja pani su kahtlema or .. D:?

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: NL200 lihtne küsimus AA 3b pot

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  wild guess.. imes TTga ära ja pani su kahtlema or .. D:?
                  Ära kliki kui vastust ei taha. Kui keegi arvab, et ma liiga kiiresti vastuse panen, siis öelgu, aga usun, et see pole väga põnev käsi, mida pikalt arutada.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  Working...