nl30 TPtk turnis vs semi-fishi m-raise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    nl30 TPtk turnis vs semi-fishi m-raise

    UTG+2: $37.84
    MP1: $39.95
    MP2: $21.64
    CO: $31.02
    BTN: $20.00
    SB: $29.19
    Hero (BB): $31.85
    UTG: $57.01 30/13/2.3; 3bet 4; 300 kätt; Turni Af 2; , c/r T 0(5)
    UTG+1: $30.94

    Pre Flop: ($0.45) Hero is BB with Q A
    UTG calls $0.30, 5 folds, BTN calls $0.30, 1 fold, Hero raises to $1.80, UTG calls $1.50, 1 fold

    Flop: ($4.05) Q 6 5 (2 players)
    Hero bets $3.03, UTG calls $3.03

    Turn: ($10.11) 7 (2 players)
    Hero bets $7.58, UTG raises to $15.16, Hero ?


    Flopil tegin suure cbeti kuna foldib ainult 30% ajast to Fcb.
    Last edited by con; 31.05.11, 19:19.
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: nl30 TPtk turnis vs semi-fishi m-raise

    isolatsioon on küll maru väike. paneks 3$ vähemalt. me OOP ka ju. ise foldin siin. vähe nutune küll kui 1/3 stackist sisse lükanud, aga ega siin kehvem käsi üle ei pane (drawid välistaks, sest sellega ilmselt calliks ta järgi. biidime ehk QK, imelikult mängitud 88 vms). tema limp/calling rangesse mahuvad kõik pocketid (settidega jätkab). ei imestaks kui ette näitab ka AA, KK, QQ. standard baluga teoreem siin ju.

    a vb olen liiga nit sellistes kohtades.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: nl30 TPtk turnis vs semi-fishi m-raise

      hea vastus, nõustun. Kas 10bb natuke palju pole? iseenesest mõte meeldib. PS: Antud juhul on potis teine mees nit-regular.

      Kahe fishi vastu võiks sellist isot isegi kasutama hakata. +3-4bb standardile nt
      Last edited by con; 31.05.11, 19:27.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: nl30 TPtk turnis vs semi-fishi m-raise

        Algselt postitas con Vaata postitust
        hea vastus, nõustun. Kas 10bb natuke palju pole? iseenesest mõte meeldib. PS: Antud juhul on potis teine mees nit-regular.
        vihjad iseendale? (converter näitab, et kahekesi olete potis ja UTG on 30/13?). kui nii, siis ei usu, et fishid väga vastaseid jälgivad (või vähemalt ei adjusti).

        //tegelt järgi hakata mõtlema, siis 10bb on veits palju. 7-8bb paneks küll, aga siin oleneb ka rohkem fishist.
        Last edited by kardaanirist; 31.05.11, 19:33.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #5
          Re: nl30 TPtk turnis vs semi-fishi m-raise

          UTG calls $0.30, BTN calls $0.30, Hero raises to $1.80

          seda mõtlesin. limperite arvu siis.

          "potis on" on pf vist vale kasutada?


          /jep, mõtlesin lihtsalt, et kui ainult 1 fish on siis pole mõtet veel nii suurelt isoda.
          Last edited by con; 31.05.11, 19:45.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: nl30 TPtk turnis vs semi-fishi m-raise

            see nit regular midagi väga ei muuda. kui teaks, et fishile meeldib palju limp/foldida, siis ehk teeks sealt isolatsiooni loosemalt (rohkem raha potis, mida varastada), sest BTN-it küll ei karda. nit regi poolt on see pea alati l/f imo.

            Comment

            Working...