100NL 62s 2nd nuts, riveril mraise passiivse fishi poolt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #1

    100NL 62s 2nd nuts, riveril mraise passiivse fishi poolt

    25 kätt 56/0
    standard callingsation


    $0.50/$1 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG UTG ($102)
    UTG+1 UTG+1 ($48.70)
    MP1 UTG+2 ($54.80)
    MP2 MP1 ($104)
    MP3 MP2 ($116)
    CO CO ($100)
    BTN BTN ($130)
    SB SB ($154)
    BB kollane ($128)

    Pre-Flop: ($1.50, 9 players) kollane is BB 6 2
    1 fold, UTG+1 calls $1, 1 fold, MP1 calls $1, 3 folds, SB calls $0.50, kollane checks

    Flop: 4 10 5 ($4, 4 players)
    SB checks, kollane bets $2.50, 1 fold, MP1 calls $2.50, SB folds

    Turn: Q ($9, 2 players)
    kollane checks

    River: 3 ($9, 2 players)
    kollane bets $10, MP1 raises to $20, $10 to kollane ($114.5)?
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #2
    Re: 100NL 62s 2nd nuts, riveril mraise passiivse fishi poolt

    A2, 2p, set, isegi KK+ olen näinud tohmaneid nii mängimas. Shove oleks ainuke mõistlik liigutus IMO.
    Ja see $114.5 su nime taga sulgudes on täiesti mõttetu ja isegi eksitav.

    Edit: vaatasin kätt natuke valesti, MP2 on siiski villane nagu ma aru saan. Las ma mõtlen kas see muudab asja :D
    Last edited by ristijeesus; 31.05.11, 09:54. Põhjus: pisut segaduses

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: 100NL 62s 2nd nuts, riveril mraise passiivse fishi poolt

      Kui arvad, et A2 calliks fish üsna kindlalt all-ini, siis oleksime vähemalt breakeven shovedes (madalama ja kõrgema rea kombosid on võrdselt). Teiseks ma enamustel kordadel betiks seda turni. Meil on hea equity kui meid callitakse, saame poti suuremaks kui hitime, võib foldida paremaid (nt. non-pair) käsi, Q on omamoodi scarecard. Check call on sama kallis, aga pole eelnevaid plusse ja foldima me combodrawd tavalise beti peale turnis ju ei hakka?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #4
        Re: 100NL 62s 2nd nuts, riveril mraise passiivse fishi poolt

        Ma panustan ka turni siin alati kui kahekesi potis. Riveril ikka raise otsa.

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #5
          Re: 100NL 62s 2nd nuts, riveril mraise passiivse fishi poolt

          tänud vastuste eest.
          näitas Q5o

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: 100NL 62s 2nd nuts, riveril mraise passiivse fishi poolt

            Algselt postitas kollane Vaata postitust
            tänud vastuste eest.
            näitas Q5o
            aga lükkasid ikka riveril ?

            Comment

            Working...