NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sawcrish
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 166

    #1

    NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    Kas siin on mõistlik foldida KK preflop?
    Arvestades et mõlemad K outsid võivad olla suure tõenäosusega surnud.

    SS vastane oli 12/12
    Ja 80 BB vastane mängis stiilis 13/11 AF11 ja 4bettinud veel ei olnud ühtegi olukorda.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($8.75)
    BB ($10.55)
    UTG ($18.31)
    UTG+1 ($11.50)
    UTG+2 ($4)
    Hero ($10)
    MP2 ($13.34)
    CO ($7.89)
    BTN ($4.21)

    Dealt to Hero K K

    fold, fold, UTG+2 raises to $0.35, Hero raises to $1.20, fold, fold, fold, SB raises to $2.80, fold, UTG+2 calls $2.45 Hero?????

    FLOP ($6.90) 2 7 T

    SB bets $5.95 (AI), UTG+2 calls $1.20 (AI)

    TURN ($9.30) 2 7 T A

    RIVER ($9.30) 2 7 T A A
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

    ei
    mis K outsid surnud pf?

    Comment

    • sawcrish
      Jube Noob
      • Nov 2008
      • 166

      #3
      Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      ei
      mis K outsid surnud pf?
      No ses suhtes et AK ühel suure võimalusena

      Aga ok ei hakka enam siukest foldimist mõtlema pres

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

        no aga kui AK vastas, siis sul pole ju oute vaja?

        Comment

        • sawcrish
          Jube Noob
          • Nov 2008
          • 166

          #5
          Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          no aga kui AK vastas, siis sul pole ju oute vaja?
          jep siis pole vaja, lihtsalt see olukord ajas ikka päris kõhklema, kas 5bettida, callida või foldida, siis tulid ka siuksed veidrad ideed

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

            SB ei olnud 4bettinud veel ühtegi korda küll, aga sooviks samplet.

            ez shove imo.

            Comment

            • sawcrish
              Jube Noob
              • Nov 2008
              • 166

              #7
              Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              SB ei olnud 4bettinud veel ühtegi korda küll, aga sooviks samplet.

              ez shove imo.
              sample pea olematu. Paarsada kätt tema kohta vaid.

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #8
                Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

                ma ei saa enam üldse aru, miks pannakse selliseid standard olukordasi foorumisse? sinu ainuke ja õige käik on pre all in. mingit trappimist, leveldamist, üle mõtlemist pole vaja hakata aretama.

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #9
                  Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

                  Algselt postitas qjet Vaata postitust
                  sinu ainuke ja õige käik on pre all in.
                  Ma absoluutselt ei ole selle väitega nõus. Ja hakkan siin seda sama juttu rääkima, mida ma olen juba aastaid rääkinud. Kõik oleneb sellest, milline sa ise vastase silmis oled. Kui su statid on mingid LAG ja sa 3betid 7-8%+, siis läheb siin iga mõtlev vastane sinu vastu ka QQ- bustoks. Kui sa aga oled mingi 7/5 nit, kelle 3bet on 1-2%, siis ei hakka keegi sind sitema käega kui KK 4bettima (sellisel limiidil 4betitakse for value ja keegi ei 4bet blufi siin). Ärge mulle tulge rääkima, et NL10 on mingi rotilimiit ja seal keegi ei mõtle ja keegi ei tea mida ta teeb. Imo on sellised madalad limiidid just lihtne straightforward mäng ja tuleb aru saada nii vastasest kui ka sellest, kuidas vastane sinust aru saab. Mingid meta 4bet blufid ei ole selliste limiitide teema väga (või krt teab, NL25-s igatahes üritatakse selliseid asju juba).

                  Edit: Peale 24h-st sessi ja 6-t õlut kirjutatud jutt, kui väga mööda on, siis palun mitte väga pahandada, minu kui elukutselise niti arvamus lihtsalt...

                  Edit2: Kui nüüd teemast ka rääkida, siis kui piisavalt infot ei ole (no 200+ kätt vähemalt), siis mina küll KK ei foldi siin.
                  Last edited by janek174; 28.05.11, 12:20.

                  Comment

                  • sawcrish
                    Jube Noob
                    • Nov 2008
                    • 166

                    #10
                    Re: NL10 Preflop otsus KK vs 2 vastast

                    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                    Ma absoluutselt ei ole selle väitega nõus. Ja hakkan siin seda sama juttu rääkima, mida ma olen juba aastaid rääkinud. Kõik oleneb sellest, milline sa ise vastase silmis oled. Kui su statid on mingid LAG ja sa 3betid 7-8%+, siis läheb siin iga mõtlev vastane sinu vastu ka QQ- bustoks. Kui sa aga oled mingi 7/5 nit, kelle 3bet on 1-2%, siis ei hakka keegi sind sitema käega kui KK 4bettima (sellisel limiidil 4betitakse for value ja keegi ei 4bet blufi siin). Ärge mulle tulge rääkima, et NL10 on mingi rotilimiit ja seal keegi ei mõtle ja keegi ei tea mida ta teeb. Imo on sellised madalad limiidid just lihtne straightforward mäng ja tuleb aru saada nii vastasest kui ka sellest, kuidas vastane sinust aru saab. Mingid meta 4bet blufid ei ole selliste limiitide teema väga (või krt teab, NL25-s igatahes üritatakse selliseid asju juba).

                    Edit: Peale 24h-st sessi ja 6-t õlut kirjutatud jutt, kui väga mööda on, siis palun mitte väga pahandada, minu kui elukutselise niti arvamus lihtsalt...

                    Edit2: Kui nüüd teemast ka rääkida, siis kui piisavalt infot ei ole (no 200+ kätt vähemalt), siis mina küll KK ei foldi siin.
                    Su jutus on täitsa point sees, nl10 tehakse pm aint value 4bette ja just seetõttu on tihti nii tugev range vastas kuna mu 3bet pm ongi vaid 2% siukses posistsioonis nagu olin.

                    Comment

                    Working...