NL30, hero holds KK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #1

    NL30, hero holds KK



    Vastane 15/13 (215)
    Kartsin ma seti, kuid üldjuhul sellised mängijad ei lähe madalate paaridega sellise panuse peale setminema. KUna ülepaare sellele lauale jagus, siis otsustasin callida, väga halb tegu?? Kuis oleksin pidanud tegutsema?
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #2
    Re: NL30, hero holds KK

    Pane käsi ilma tulemuseta ja otse siia foorumisse üles, saad rohkem arutelu. Flopil biidid aind JJ ja QQ

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL30, hero holds KK

      Yea postita käsi normaalselt järgmine kord.

      Üldiselt kui sul on plaan sisse ajada nuppe siis miks sa seda esimest venda kohe ei 3beti kes flopil betib.

      See, et sa callid ainult ja siis callid mingi venna 3 beti tagant järgi on super fishine ikka. Foldiks flopis või siis turnis juba kindlalt nagu. Sa ei biidi seal turnis absoluutselt mitte kui midagi lihtsalt ja su KK on täiesti väärtusetu.

      15/13 vennal üldjuhul seal alla seti pole, seda enam kui ta check raiseb seal floppi. Sa biidid ainult bluffi ja see vend ei c/r blufi mitte kunagi seal kahe mängija vastu.

      Üldiselt vastane mängis oma AA-d ka halvasti, sest ta biidibki aint mingit QQ-d või KK-d lol.
      Last edited by qbj0hn; 01.05.11, 06:55.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #4
        Re: NL30, hero holds KK

        RAISE Polykrates, to $,60
        RAISE HERO, to $2,25 KK
        FOLD Andreyts214
        FOLD summary14
        FOLD colopok65
        CALL vilapoker, $2,10 AA
        FOLD brunomik
        CALL Polykrates, $1,65

        Aa ma küsiks veits oft. küsimuse, et kui tihti keegi slowplayb AA-d pf ?

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: NL30, hero holds KK

          Flopil r/call imo.

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Aa ma küsiks veits oft. küsimuse, et kui tihti keegi slowplayb AA-d pf ?
          Suht veider küsimus - sa ju tead ikka, et pokkeris sõltub selline vastus positsioonist, villaini tüübist, stackide suurusest jne..

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: NL30, hero holds KK

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Flopil r/call imo.


            Suht veider küsimus - sa ju tead ikka, et pokkeris sõltub selline vastus positsioonist, villaini tüübist, stackide suurusest jne..
            Amh no ma tean jah, et olukordadest oleneb, aga kindlasti on inimesi, kes never ever seda ei tee ja on neid, kes seda teevad ikka väga tihti.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #7
              Re: NL30, hero holds KK

              Aga kui ma seal flopis 3betin, BB snapcall ja utg foldib. Siis selle turn korral, mis teen check-fold igale panusele?

              Comment

              Working...