nl25 AK 3bet potis saab regularilt flopil donkbeti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    nl25 AK 3bet potis saab regularilt flopil donkbeti

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1288181
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $36.72
    BB: $25.60
    UTG: $26.01
    UTG+1: $25.00
    UTG+2: $26.3119/12/3 107 kätt fold to 3bet 1/3
    MP1: $25.00
    Hero (MP2): $31.78
    CO: $26.78
    BTN: $29.75

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with A K
    2 folds, UTG+2 raises to $0.85, 1 fold, Hero raises to $2.50, 4 folds, UTG+2 calls $1.65

    Flop: ($5.35) T 2 9 (2 players)
    UTG+2 bets $2.67, Hero raises to $7.50

    mu arust vastane ei repi siin flopil mitte midagi tugevat, kas mu raise on sellisel drawisel laual liiga spewy?
    2.) kui laud oleks rainbow kuidas siis seda kätt mängida?
    kas AK võiks pre pigem flattida?
    Last edited by con; 24.04.11, 18:15.
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: nl25 AK 3bet potis saab regularilt flopil donkbeti

    Alustaks pigem sellest, et ma calliks sellise gay-3beti iga lehega maha...

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: nl25 AK 3bet potis saab regularilt flopil donkbeti

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Alustaks pigem sellest, et ma calliks sellise gay-3beti iga lehega maha...
      Kuda kuda? Korralik kolme kordne või on seda siis vähe?

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4
        Re: nl25 AK 3bet potis saab regularilt flopil donkbeti

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Kuda kuda? Korralik kolme kordne või on seda siis vähe?
        Antud käes näib küll igati ok 3bet.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5
          Re: nl25 AK 3bet potis saab regularilt flopil donkbeti

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Kuda kuda? Korralik kolme kordne või on seda siis vähe?
          3bet valem ei ole "x korda avang" vaid teatud kindel suurus big blindides.

          siin juhul tundub aga sizing küll minu arust täiesti okei.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: nl25 AK 3bet potis saab regularilt flopil donkbeti

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Kuda kuda? Korralik kolme kordne või on seda siis vähe?
            Algselt postitas levis Vaata postitust
            Antud käes näib küll igati ok 3bet.
            Kuna on tegemist ülimalt fishise NL25-ga, siis alla 3x 3bet (täpsuse huvides seda see ka praegu on napilt lol) ei tule kõneallagi minu meelest (eriti kui veel dongid tulemas, mida praegu ei tea muidugi). Ise panin 3bb-12bb. Mõistlik tundus lihtsalt, sest seal valdavalt oli 3bet value peale liigutus. Paras on vast 3bb-10/11bb. Kuna avang on 3,4bb siis oleks ise pannud siin 12bb.

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #7
              Re: nl25 AK 3bet potis saab regularilt flopil donkbeti

              Villaini range on siin suures osas imo TT-JJ, sellest johtuvalt ma ei raiseks.
              Last edited by tdx; 24.04.11, 21:48.

              Comment

              Working...