NL10 Flopatud set vs re-reis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrT2inem
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 132

    #1

    NL10 Flopatud set vs re-reis

    Vastane 8/7/1 99 käe põhjal

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Poker Hand Converter from PokerConverter.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($10)
    BB ($7.39)
    UTG ($9.89)
    UTG+1 ($8.85)
    MP1 ($12.29)
    Hero (MP2) ($12.23)
    CO ($10)
    Button ($11.12)

    Preflop: Hero is MP2 with 2, 2
    BB calls $0.10, 3 folds, Hero bets $0.40, CO calls $0.40, 2 folds, BB calls $0.30

    Flop: ($1.35) 2, 8, 7 (3 players)
    BB checks, Hero bets $0.80, CO raises $3.75, 1 fold, Hero raises $11.03 (All-In), CO calls $5.85 (All-In)

    Turn: ($20.55) A (2 players, 2 all-in)

    River: ($20.55) 3 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $20.55
    Main pot: $20.55 between Hero and CO, won by CO

    Results:
    Hero had 2, 2 (three of a kind, twos).
    CO had 8, 8 (three of a kind, eights).
    Outcome: CO won $19.53

    Oleks keegi leidnud foldi ? Või mõtlen lihtsalt hetkel üle ?
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: NL10 Flopatud set vs re-reis

    Ei foldiks. Üleüldse settide foldimisele hakka siis mõtlema kui skilli rohkem ja levelid kõrgemad, sest vastasel korral teed VÄGA suure vea foldimisega.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • MrT2inem
      Jube Noob
      • Dec 2009
      • 132

      #3
      Re: NL10 Flopatud set vs re-reis

      Midagi sellist ma ootasingi, ty

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: NL10 Flopatud set vs re-reis

        Vastane on küll preflop tight, aga ta mängib NL10t ehk mingid puudujäägid ta mängus on. Võib-olla on sedatüüpi, kes ei julge TT-QQ 3bettida, aga flopil läheb kohe lolliks, sest tal on enda arust nuts ja ei taha, et teda välja drawitakse või raiseb info jaoks (mis on väga-väga halb põhjus). Igatahes mu arust on see cooler.

        Mainin igaks juhuks, et see mitte foldimise jutt käib flopi kohta. :)
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • MrT2inem
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 132

          #5
          Re: NL10 Flopatud set vs re-reis

          Ma kusjuures paningi ta ise mingise väiksema overi peale.

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #6
            Re: NL10 Flopatud set vs re-reis

            never ei foldiks. kui aga flopil oleks 2s , siis peale co 3-betti viskaks maha prolly

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #7
              Re: NL10 Flopatud set vs re-reis

              Algselt postitas Poke Vaata postitust
              never ei foldiks. kui aga flopil oleks 2s , siis peale co 3-betti viskaks maha prolly
              Ei foldiks ka siis kui 2 oleks flopis. See lisaks ainult tõenäosust, et antud vastane ülepaariga, millest üks on võib tahta siin sisse ajada. Sellistel nitidega on lugu üldiselt nii, et nad mängivad PF nii vähe käsi, et kui üks kord premiumi saavad ja flopi näevad, siis nad ei taha enam alla anda, sest neid olukordi, kus nad "kaasa saavad mängida", on niigi nii vähe. Nii kaua kuni keegi sinu vastu flopatud underseti maha ei pane, ei peaks ka sina kellegi vastu flopatud seti foldima. Ja üks viimaseid kohti, kus NL10-s oma mängus lekkeid või vigu peaks leidma, on flopatud set over set olukorrad.
              Last edited by low-flow; 22.04.11, 14:17.

              Comment

              Working...