nl30 KK river vs passiivne mängija(linecheck)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    nl30 KK river vs passiivne mängija(linecheck)

    $30.00 No Limit Hold'em - 8 players -

    CO: $20.04
    BTN: $38.52 25/11/1.0(77) 3bet sample puudub, steal BTN 75%(3/4)
    Hero (SB): $49.78
    BB: $16.50
    UTG: $66.34
    UTG+1: $6.64
    MP1: $14.98
    MP2: $29.25

    Pre Flop: ($0.45) Hero is SB with K K
    5 folds, BTN raises to $0.78, Hero raises to $2.40, 1 fold, BTN calls $1.62

    Flop: ($5.10) 8 9 6 (2 players)
    Hero bets $3.30, BTN calls $3.30

    Turn: ($11.70) 2 (2 players)
    Hero bets $8.70, BTN calls $8.70

    River: ($29.10) J (2 players)
    Hero bets $11.10, BTN raises to $24.12, Hero calls $13.02


    $73.48 USD pot

    ta af on olematu aga potoddsid on liiga head imo, et nt väiksem bet teha ja raisele foldida. ta ranges on siin aegajalt ehk ka QQ?

    pre oleks oleks 10bb pannud aga pole ennem nl30 mänginud, veits harjumatu veel. flopil ka pigem 4?
    Last edited by con; 20.04.11, 21:29.
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #2
    Re: nl30 KK vs passiivne mängija(linecheck)

    J ei toonud eriti midagi, mis annaks riverisse talle parima käe, kui siis, et tal oli JJ, võimalik ka näiteks J9.
    Riveris ma ei suudaks ka foldida, see võib olla pisik leak, tead, et oled taga, aga ikkagi call, samas ma olen näinud fishilt sarnast pisikest reraiset ka busted mastitõmbega või oli näiteks tõmbel AJ ja nüüd TPTK tundus nuts või pööras lihtsalt suvalise weak käe bluffiks.
    Varasemaid tänavaid ei kommenteeri, ise mängiks gramm teisiti maybe, aga ma arvan, et su liin on ok ja võib-olla parim.

    Comment

    Working...