NL50 TPTK flopil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #1

    NL50 TPTK flopil

    Vastane:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($50)
    BB ($50.75)
    Hero (UTG) ($50)
    UTG+1 ($52.40)
    MP1 ($52.65)
    MP2 ($58.70)
    MP3 ($58.05)
    CO ($28.55)
    Button ($55.45)

    Preflop: Hero is UTG with K, A
    Hero bets $1.50, 2 folds, MP2 calls $1.50, 5 folds

    Flop: ($3.75) 2, 5, K (2 players)
    Hero bets $2.50, MP2 raises $8, Hero
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL50 TPTK flopil

    meeldiks siin näha, et palju antud tegelane flopil raiseb. Kui palju, siis easy call ja revalueate turn.

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #3
      Re: NL50 TPTK flopil

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4
        Re: NL50 TPTK flopil

        Minu arvates ta setmineb pre, millega ikka 16/12 callib siin, väga harav kui mingi suited connectors või vahel flatib pre KK+,AK. Küsimus, et kui ta 7% tõstab cbetile, siis isegi seti floppamise % on suurem kui 7% lol, võimalik, et callib üsna palju setiga ja semi-bluffib või niisama bluffib ning kompab maad pisikese pocketiga cbeti peale.
        Ise foldiks siin väga kergelt, sest oop on siin väga raske jätkata ja kohe tõesti stackile minna ei taha. Samas K kõrge boardil ma ei usu eriti, et antud mängija pisikese pocketiga bluffima kukkus.

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #5
          Re: NL50 TPTK flopil

          Kerge fold ka siin.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #6
            Re: NL50 TPTK flopil

            Antud vastane on postflop ikka väga passiivne. Foldiks.

            Kui oleks natuke agresiivsem regular vastas, siis easy call ja re-evaluate turn, aga selle härra vastu pole fold kindlasti viga. Korralik sample, nii et statsid usaldusväärsed ka.

            Comment

            • suitsutihane
              FPP Pro
              • Dec 2010
              • 286

              #7
              Re: NL50 TPTK flopil

              see on päris huvitav tegelane muidu :D, oma donk-lead-c/f liiniga ja kui sust paremal istub siis printinng money ta stiili vastu :D, anyway ma foldin siin muidu 100%, raise cbet 5% :P

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: NL50 TPTK flopil

                Liiga passiivne raiseja (regular pottides 5%). Call open ole ka just teab mis laes. Ta ei raiseks KQ/KJ ega flushdrawd siin. Ainult made hande.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: NL50 TPTK flopil

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  meeldiks siin näha, et palju antud tegelane flopil raiseb. Kui palju, siis easy call ja revalueate turn.
                  su plaani häda selles, et kui ta ka fd-ga peaks olema, siis turnis saad enamasti uue paugu. kuna kangelase range on nii tugev, siis kahtlane, et ta siin bluffida otsustab - ta ranges ei näe lihtsalt väga kahtlast sodi.

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #10
                    Re: NL50 TPTK flopil

                    Kuna tegemist oli normi vastasega, siis ma teadsin, et ta teab, et mu UTG range võib väga tugev olla seal flopil (AK, AcQc, AA, KK, 22, 55). Ning kuna vastane callis PrF (AK, AcQc, AA, KK ootaks 3beti- Vastase 3bet 3%/MP pealt 2%, mis ongi need käed), siis ta 22/55 setmainimise tõenäosus on üli suur, seega Hero foldis! Usun, et oli hea fold.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: NL50 TPTK flopil

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      su plaani häda selles, et kui ta ka fd-ga peaks olema, siis turnis saad enamasti uue paugu. kuna kangelase range on nii tugev, siis kahtlane, et ta siin bluffida otsustab - ta ranges ei näe lihtsalt väga kahtlast sodi.
                      Jah.
                      Aga tõesti hakkad foldima seal kui reguar kelle flopi raise on mingi 18-20% teeb ületõste?

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: NL50 TPTK flopil

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        Jah.
                        Aga tõesti hakkad foldima seal kui reguar kelle flopi raise on mingi 18-20% teeb ületõste?
                        Antud vastasel on ju preflop avaja vastu flopi raise 5%! Üldjuhul on see lihtne fold ikkagi. Kui ei, siis põleb vaikselt raha.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #13
                          Re: NL50 TPTK flopil

                          Muidugi antud vastase vastu on see easy fold.
                          Kui sa mu esimese teksti nüüd uuesti läbi loeksid, siis näed, et see hetk ei teadnud ma palju ta flopi raise on ja ütlesin ka, et kui on suur siis call.
                          Pärast tuli välja, et see 5% ja siis on hoopis teine teema.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: NL50 TPTK flopil

                            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                            Muidugi antud vastase vastu on see easy fold.
                            Kui sa mu esimese teksti nüüd uuesti läbi loeksid, siis näed, et see hetk ei teadnud ma palju ta flopi raise on ja ütlesin ka, et kui on suur siis call.
                            Pärast tuli välja, et see 5% ja siis on hoopis teine teema.
                            Alati tasub kogu teema hoolega läbi lugeda tõesti enne vastamist :D.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #15
                              Re: NL50 TPTK flopil

                              Ei tea kas tasubki käe postitamisel kogu kollast lehte anda, sest mul lauas mängides on otsuse vastu võtmiseks aega loetud sekundid ja teised lauad popivad ka ette. Ma ju ei jõuaks lauas sellist pikka analüüsi teha. Heal juhul leiaks kollase lehe pealt 1-2 statsi ülesse. Muidu silme ees siis ainult need statsid mis esimeses postis näha.

                              Comment

                              Working...