NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

    CO - suht lambi fish, vähe käsi
    BTN - 13/13/4 25k kätt, 3bet 8, squeeze LP-st 10%!!, cbet flop in 3bet pot 75%


    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    MP: $76.20
    MP+1: $103.80
    LP: $16.00
    CO: $57.20
    BTN: $43.50
    SB: $48.85
    BB: $73.35
    Hero (UTG): $50.70
    UTG+1: $58.25

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has Q Q

    Hero raises to $1.50, fold, fold, fold, fold, CO calls $1.50, BTN raises to $6.00, fold, fold, Hero calls $4.50, CO calls $4.50

    Flop: (18.75$, 3 players) 9 4 J

    Hero checks, CO checks, BTN bets 10.5$, Hero???
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #2
    Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

    3bet 8% on ikka küllaltki suur, eriti 25k käe kohta. Aga kuna ta on reg ja tõenäoliselt on tal sinu kohta ka infot ning ta teab su UTG ranget enamvähem imo, siis kardan et foldiks siin. Ise olen taolistes olukordades tihti AA, KK otsa jooksnud. Pealegi on CO ka käes ning ta võis PrF vabalt pocketiga callida ning seti hitida. Flushi oudid ei saa ka väge reaalsed olla. On suht tõnäoline, et kellegil A või K on.
    Oleks käes vaid BTN, siis tõsiselt kaaluks flopil broke minemist, sest ta squeez ja 3bet on nii suured.

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #3
      Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

      Ma preflop never ei calliks, eriti oop ja kui vaadata bu stacki, siis on see fold või shove, ise valiks viimase vist.

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

        preflop shove? why?

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #5
          Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

          Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
          preflop shove? why?
          Mul on ka QQga PrF nuppude panek vastu näppe andnud alati :D Standard, et seal AA, KK, harva ka AK vastas. See jutt ei kehti muidugi shortstackerite vastu (kuni 60-70bb).

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

            Algselt postitas levis Vaata postitust
            Ma preflop never ei calliks, eriti oop ja kui vaadata bu stacki, siis on see fold või shove, ise valiks viimase vist.
            No pf call on seal suht ainuke variant (fold ka ofc, aga liiga hea käsi antud venna vastu, et mucki lasta). Broke minnes saame coineri või oleme taga.

            Callides hoiame fishi sees + usun, et kui 3way 3bet pot, siis squeezer panustab vaid hea lehega. Ja hea flopi korral saame turnis fishiga allin minna kui vaja :)
            Lihtsalt seekord tuli selline flop ja käsi tundus hea, aga samas tihti oleme seal beat. Sest kõige sitem millega BTN betib seal flopis on ilmset AK (üks ärtu) ja sellegi vastu puhas coiner.
            Lükkasin ise stovesse sisse ja tema range vastu oleme vähemalt 69-31 taga ja ilmselt FE puudub.
            Last edited by k2snakalle; 09.04.11, 21:18.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #7
              Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Lükkasin ise stovesse sisse ja tema range vastu oleme vähemalt 69-31 taga ja ilmselt FE puudub.
              Seda tuleb ka ju silmas pidada, et CO ka veel peale Herot tegutsemas.

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #8
                Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

                Minu arvates squeezer cbetib siin reeglina ja hero positsioon on katastroof.
                Mis puudutab preflop shove, siis kui arvame, et bu range on 4%+ võib-olla isegi mõned crap käed sees, siis shove on igati +EV ja nii lihtne see ongi.

                Comment

                • suitsutihane
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 286

                  #9
                  Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

                  kui me UTG raise flatiks ja UTG squeeze peale foldib siis võid shoveda ja loota et BTN callib lihtilt, antud juhul jätkab ta ainult AA ja KK 4bet shove peale seega +EV ta olla ei saa, value puudub, mis siis et squeesimis range lai, lihtne ju

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #10
                    Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

                    Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                    kui me UTG raise flatiks......
                    Hero on UTG, ei saa mõttest aru.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

                      sain aru küll mis ta mõtles... mõtles hoopis teist olukorda, mis ei olnud selle käega seotud.

                      Ta mõtles, et kuskil teises käes kui ntx UTG avab ja cc pf QQ-ga... ja selline vend tagant squeezib ja UTG foldib, et siis on shove +ev, kuna btn võib lightilt callida

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #12
                        Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

                        Fishi nimel callimise vastu mul tegelikult ei ole midagi, aga seda juhul kui me teame, et tegemist on ultra-fishiga, kes stackib ennast lightilt. Antud juhul me ju ei tea seda.

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        sain aru küll mis ta mõtles... mõtles hoopis teist olukorda, mis ei olnud selle käega seotud.

                        Ta mõtles, et kuskil teises käes kui ntx UTG avab ja cc pf QQ-ga... ja selline vend tagant squeezib ja UTG foldib, et siis on shove +ev, kuna btn võib lightilt callida
                        Selge, nüüd sain ka aru, mulle vaja ikka puust ja punaselt teha :)

                        Kui ta 3betib ~4%, aga shove peale jätkab ainult KK+, siis on vist asi nutune ja sellisel juhul ei tasu shoveda.

                        Ma ei oska arvutada, aga kes oskab ja viitsib, siis võiks arvutada, et kui.....
                        Vastane 3betib 4.2%-ti (ütleme 99+,AQs+,AKo) ja callib shove 2.1% kätega KK+,AKs,AKo, ehk siis foldib 50%, siis kas shove on Herole +EV või -EV?
                        KK+,AK vs QQ on 60% vs 40%

                        Iga kord kui vastane foldib, siis Hero võidab 8.25$
                        Aga palju Hero kaotab kui surub 40% vs 60% vastase 43.5$ stacki vastu..
                        natuke vähem? Siis ikkagi +EV?
                        Last edited by levis; 10.04.11, 01:41.

                        Comment

                        • Ahangama
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 615

                          #13
                          Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

                          Shoveda küll ei tohi, kui siis ainult 4bettida(mis fold to 4bet?) kui madal siis võime ise hoopis light shovesi callida

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #14
                            Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

                            Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                            Shoveda küll ei tohi, kui siis ainult 4bettida(mis fold to 4bet?) kui madal siis võime ise hoopis light shovesi callida
                            Kas sa arvad, et 4beti peale paneb button lightimalt stacki sisse? Või fish callib 4beti?

                            Comment

                            • Ahangama
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 615

                              #15
                              Re: NL50 squeezitud pot, overpair+fd, kuda käitub hero?

                              Kui ta foldib 4betile vähe, siis...ta ju peab rohkem trikitama. Preflop call 3bet peaks siin siiski parim variant olema,

                              Comment

                              Working...